H & D II - Linna ?

Miten siinä Itävallan linnassa saa ne paperit annettua sille upseerille, kun ne alkaa heti ampumaan, kun huomaavat ?
3245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

SUN täytyy otta edellisessä kentässä joko silenced stengun tai delisle (aseita joissa on äänenvaimennin) tai sitten sun täytyy ottaa ne koodilla.^^^^^^^^^^^^^^^^^^ muuten ei voi päästä kenttää läpi se koodi tehään siten että paina c:tä sitte siihen pitäs tulla semmonen juttu johon voi kirjoittaa kirjota siihen^^^^^^^^^^giveitem stengunsil

Äänestä

Missä se upseeri luuraa, kenelle ne paprut tulee antaa...Ei löydy millään ja aika aina loppuu kesken, kun yrittää etsiä ????

Äänestä
  • ku sä alotat kentän alusta meet ovelle ja siitä meet sinne linnan aukiolle missä on se kuorma-auto siellä on ne pikku portaat jotka johtavat linnaan sen vieressä on ovi siellä se upseeri on siinä pöydällä semmonen punanen juttu laita paperi siihen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Grillaaja kirjoitti:

Miten siinä Itävallan linnassa saa ne paperit annettua sille upseerille, kun ne alkaa heti ampumaan, kun huomaavat ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu