Voiko iPhonella soitta?

Kun vain hätäpuheluta ana vain sallittuja???
1480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Vaikeeta se on soittaa,, listalta valisise vahinkossa aina väärä, sitä plärätessä..
Jos kenttä sattuu toimiin!

Äänestä

No vaikeeta on! Hisseissä kaiikki muut puhuu, mutta iphonet katkee, samoin jos mennään luonnon helmaan!

Kuuluvuus tosi onneton!

Äänestä

Sulla operraattori kave alue!

Äänestä

Huolto ei sustu vaihtaa iphoneja jotka ei kytkeyde wlanverkoon normaalisti!

Maine meni!

Äänestä
  • wlaniin auttaa se, että jos näet wlan antennin yhteys myös pelaa.

    Äänestä

  • täydet kentät kirjoitti:

    wlaniin auttaa se, että jos näet wlan antennin yhteys myös pelaa.

    paskat, joka kerta hississä iphone påuhelu katkee!
    samsungilla puhuu alas asti!

    Äänestä

Ei voi sotta. Ainaka kotimahaan. Ulkoma puhelu on nin pitka matka

Äänestä

Miten olisi Antero?
Siinähän ohjelmat ja troijaisethan soittelee ilman lupaakin.

Äänestä
  • Eipä troiljalaiset soittele kuin josku 90 luvun noksuissa!
    sen sijaan iphonen root kit virukset jyllää netissä kokoajan!

    Äänestä

  • Buahhahhahahahahahah kirjoitti:

    Eipä troiljalaiset soittele kuin josku 90 luvun noksuissa!
    sen sijaan iphonen root kit virukset jyllää netissä kokoajan!

    Kyllä soittelee ja viestittelee, jopa ns. Puhtaat ohjelmat vaatii saada täydet tiedot (osoitekirja, puhelutiedot...)

    Äänestä

  • Kissa Hiekkala kirjoitti:

    Kyllä soittelee ja viestittelee, jopa ns. Puhtaat ohjelmat vaatii saada täydet tiedot (osoitekirja, puhelutiedot...)

    Miksi trollaat joka ketjuun tota viruspeikkoa, siitähän ei ole mitään näyttöä.

    Äänestä

Voi mutta mökillä ja hisseissä ei onnistu kuin muilla!

Äänestä
  • Voi kuule kun edes hki keskustan hiseissä katkoo!

    Äänestä

Juu tota se on semmoinen juttu, että iphonella ei voi soittaa se on tarkoitettu pelaamista varten elikkä jos haluat aplelta puhelimen niin suoisittelen IMac tai Ipadia. Ipadi on kätevä puhelin kun mahtuu hyvin takataskuun. Suosittelen 5/5

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmephone kirjoitti:

Kun vain hätäpuheluta ana vain sallittuja???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu