Hei, teen pääkaupunkiseudulla elokuun puoliväliin saakka hierontakeikkoja. Illan isäntä tai emäntä saa alennusta hieronnastaan viisikymmentä prosenttia. Eli pyydä kotiisi vaikkapa neljä ystävääsi. Hintaesimerkki. Ystäväsi ottavat tunnin hieronnan ja maksavat siitä kukin viisikymppiä. Sinä maksat illan isäntänä tai emäntänä vain 25 euroa. Teen lisäksi hierontakeikkoja eri yleisötilaisuuksiin ympäri Suomea kuten Sulkavan soutuihin.
Yhteydenotot [email protected]
Mieshieroja kotikeikoille, illan isäntä tai emäntä -50%
teijokatja
2
129
Vastaukset
- mäntyharjalainenmökk
Meillä on mökki Mäntyharjulla. Hierottavia olisi kuusi henkilöä. Osa ottaa vain niska-hartiahieronnan, ja voin vaimoni kanssa maksaa ihan saman hinnan kuin ystävätkin. Tarvittaessa yöpaikka löytyy. Onnistuuko tämä, ja voitko ottaa enemmänkin vastaan. Kyse olisi ensi viikon viikonlopusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 933441
- 1043091
- 542324
- 211852
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201725Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61678Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..111670Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein231499Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131401Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin381394