Jämi fly in 2012

Päälentonäytös lähestyy,onko kamerat kaivettu esille?

http://www.youtube.com/watch?v=xVDrwf7WHEg
16590
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Kelit olivat jämillä surkeat

Äänestä
  • Eiköhän ne ole olleet surkeat koko Suomessa. Tuskin voit moittia itse ilmailunäytöstä tästä...

    Äänestä

Huono lentonäytös, en ymmärrä miksi järjestäjien on pakko tunkea lentonäytös samaan fly in kanssa. Nythän Expermental päivät ovat tämän johdostako siirtyneet pois jämi fly missä alun perin olivat? Kovin valitetavaa nykypäivänä tämä, että kaupalisuus menee hyvän harrastuksen edelle ja sitten se erään tietyn henkilön suosiminen kuvaus puolella ihmetytää, Millähän luvilla se eräs M alkuinen henkilö siellä punaliivisenä saa kuvata vapaaasti, ihmetelen vaan.

Äänestä

Vaikka asiasta on annetu palautetta järjestäjille, niin tuntuu että vuosi vuodelta aina sama toistuu. Muutenkin järkärit tämän vuoden jämi flyin:ssä ihmetytää, miten on mahdolista, että kesken ilmatilan sulkemisen onnistuu ihmisiä livahtamaan ala kentän kiitotien ylitse? ja lisäks sunnuntaina näytöksen jälkeen, tieto ei ollut mennyt perille ala kentällä olleelle järkärille siitä, että loput näytöksestä on peruuttu, vielä järkäri joka vartio sitä rajaa mikä menee yleisöltä kiinni, kun näytös alkaa. Todella huonoa organisointia järjestäjiltä mielestäni tässä asiassa.

Äänestä

Yleisö lennätys 50e/5min kauheeta rahastusta

Äänestä

Hiano tapahtuma oli

Äänestä

Valokuvaajalle hieno tapahtuma. Tullaan ensi vuonna uudestaan. Toivottavasti on uutta kiinnostavaa nähtävää..

Äänestä

Kallis ja huono tapahtuma oli toivottastin ensi kerralla koneet lentävät lähempänä yleisoä

Äänestä

Valivalivali. Ei oo pakko tulla, jos noin nipistää.

Äänestä

Upeita otoksia :) Parempia, kuin Flightforumilla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


viihdefoorumi kirjoitti:

Päälentonäytös lähestyy,onko kamerat kaivettu esille?

http://www.youtube.com/watch?v=xVDrwf7WHEg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu