Elikkäs, olen nuori,16 v, naisen alku joka rakastaa rastoja. Miehet joilla on rastat on vaan niin ihanat! Muutenkin tykkään rastafari-henkisistä ja hippimäisistä ihmisistä.
Mitä mieltä te olette tästä? Entä mitä ajattelete rastoista naisilla tai hippinaisista? Itselläni ei vielä niitä (rastoja) ole, mutta vakaa aikomus hankkia niitä :) Kiitos jo näin etukäteen ::)
Mitä mieltä te olette tästä? Entä mitä ajattelete rastoista naisilla tai hippinaisista? Itselläni ei vielä niitä (rastoja) ole, mutta vakaa aikomus hankkia niitä :) Kiitos jo näin etukäteen ::)
Vastaukset 14
Vanhimmat
ah rastafaaraa
Mikä sattuma!! Mää saan taas lauantain "rastat" (lainausmerkit koska rastat on niitä rastafari uskontoon kuuluvia tyyppejä enkä mä niitä saa xD)
Ja taas koska mulla oli tokalla luokalla mut ne otettiin nelosella pois ja nyt meen ysille ja saan taas!! n_n
Tytöille sopii (tai ainakin kaikille ketkä mä oon nähny) toisin kun kaikille miehille =D Ja hippinaiset rulettaa...
Peace & love
http://nimenkeksiminenonvaikeeta.blogspot.fi/
Toi on vaan pakko laittaa joka paikkaan sori...
Kerro mielipitees =D
Oon samaa mieltä sun kaa, et myös kaikilla naisilla jotka oon näny ja joilla on rastat, nii on sopinu niille :) Ja kyl oikeestaa myös kaikill miehillä joilla on ja jotka oon nähny nii on niillekki sopinu.
Hei onnee vaa sulle et saat rastat :D !
Kiitos kiitos!! Katoikko sen blogin?? Oli vaan pakko kysyy... Anteeks, se on aika outo...
Heh, eipä mtn :) Juu, kävinhä mä vilkasemas sitä, näytti olevan iha jees, kirosanoja vois tosin vähentää..... ^^
Ögei... Pitää muistaa, mutta voi olla vaikeeta koska jos vit... Siis ottaa päähän niin niitä tuppaa tuleen...
No kylhän sen ymmärtää et jos vituttaa nii sit haluu purkaa sitä jonnekki, en sano et pitäis kokonaa lopettaa kirosanojen kirjottamisen sinne, mut ehk vähä vähentää vois :)
Joo ymmärsin että vähentää, koska en mää niitä vois kokonaan lopettaa millään... D:
Jatkakko seuraamista...? :3
Oli vaan pakko kysyy...
En suutu ellet jatka, koska en ite ymmärrä mitä järkee on lukee toisten kirjottamia asioita jotka ei periaatteessa liity mihinkään... xD
No voishan sitä periaattees jatkaa sen lukemista :D Vaikka suht harvoin kyl seurailen mtn blogeja... :p
Yay n_n
Tarkotatko varmaan dreadlockseja?
Nojuu :) niitähän mä tarkotin
Rastat näyttävät hyviltä miesten ja naisten yllä .
Aaah n_n
Nyt on taas locksit päässä :3