Playstationin gta:n (vice city) tehtävä Trojan Voodoo on osoittautunut erittäin hankalaksi...Eli, missä päin Little Haitia kyseinen kaara on...Olen kolunnut paikan läpikotaisin,mutten ole löytänyt tätä autoa mistään! Netistä olen löytänyt Voodoon KUVAN,mutten vain kykene sitä löytämään...................................APUA! KIITÄN ETUKÄTEEN
GTA:vc-TROJAN VOODOO!!!
Grand Booze
4702
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Katso vaikka tuolta, se sijoittuu sinne numeroiden 5 ja 6 väliin eli siellä oleva katuluuppi.
meee haiten mestaan mist sait ne tehtävät nii siin on siulle vootoo
Tältä näyttää Voodoo http://koti.mbnet.fi/ultor/vice_city/voodoo_edesta.jpg löytyy sieltä kyseiseltä kaupungin osasta kunhan jaksaa tarpeeksi kauan ajella.
Tai!
Löytyy "Little Haitissa" sijaitsevan "Auntie Pouletn" ("voodoo nainen", hänelle tehdään myös tehtäviä) talon edestä.
Se auto on vaan Voodoo, sellanen natiseva viininpunanen pitkulainen auto, jota ne Haitilaiset (tummat) ajaa. Se on suunnilleen sillä alueella, missä on niitä köyhiä taloja ja Auntie Pouletin talo. Siis se Haitilaisten tehtäväpaikka. Siellä lähimain pitäis olla mustia sinipaitasia äijiä ja niitä voodoita.