Etsitään uusia malleja/kuvataide malleja photoart40.com sivustolle eri tyyppisiin kuvauksiin. Mallien tulee olla täysi-ikäisiä. Asialliset yhteyden otot sähköpostitse photoart40.com:n kautta.
Checking for new models / art models photoart40.com site in different types of descriptions. Models must be of legal age. Substantive inputs to connect to e-mail photoart40.com's through.
Malleja/kuvataide malleja Models / art models
photoart40
6
363
Vastaukset
- ritsaset
vastaatko ritsa@luukku .com ja kerrot lisää.. olen täysikänen ja asiallinen ..
- hhtf
Onko millainen palkkaus?
Jos vielä haet malleja. niin ota toki yhteyttä ja kerro lisää: [email protected]
- modelll
Vastaa osoitteeseen [email protected]
- ggf
Tämä herrasmies on ottanut minuun yhteyttä useasti model.fin kautta.
Sori, mutta kannattaa harkita sivujen uusimista. Oikeasti. Ei herätä luottamusta. - opsikelijaduunari
Otappa yhetyttä. Olen ulospäinsuuntautunut ja pirteä!
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1148127Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4287289SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden2085558Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1374490Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en824441Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal994351Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr104062Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03740Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil132620Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p12546