Samsung Galaxy Xcover GT-S5690

Asensin ton kies ohjelman ja rupesin siirtämään musiikkia kännykkään mut jostain kumman syystä se tallentaa kaikki kappaleet kännykkään tuntemattomaan albumiin missä on vaan kappaleen nimi ei mitään muuta. Mitä mun pitää tehdä että saan kaikki kappaleet omaan albumiin, ei tuntemattomaan albumiin??????
2697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kiessiä ei tarvi kuin yhteystietojen kopioimiseen, tiedostojen siirtoon se on aika kelvoton esitys. Teet niin että kytket kaapelin ja vedät tilariviltä sen palkin alas johon tulee "yhdistä sd kortti tjsp." parilla näpäytyksellä kortti näkyy nyt levyasemana, musiikit laitetaan media -kansioon.

Äänestä

Saan musiikin kyllä siirrettyä, mutta vain albumin nimi näkyy. Miten myös esittäjän nimen saa esille? Sen perusteella voi kuitenkin listata musiikkia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


musiikin siirto?? kirjoitti:

Asensin ton kies ohjelman ja rupesin siirtämään musiikkia kännykkään mut jostain kumman syystä se tallentaa kaikki kappaleet kännykkään tuntemattomaan albumiin missä on vaan kappaleen nimi ei mitään muuta. Mitä mun pitää tehdä että saan kaikki kappaleet omaan albumiin, ei tuntemattomaan albumiin??????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu