Pargasta tulleita

Pargaan lähtijä

Millaiset tunnelmat mahtaa olla? Onko kauppoja suljettu keskustassa, siellähän on ollut valtava määrä pikkupuoteja niillä kapeilla kujasilla? Onkohan Coop market avoinna, se on ollut aika hyvä "yleiskauppa" ja matkan avrrelal keskustasta hotellille.

4

384

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kreikasta tullut

      Palveluita oli ihan tarpeeksi, jopa yksi uusi kauppa oli tullut lähele hotellia. kaksi vuotta sitten eit tuota kauppaa ollut, on paras mitä hotellin lähellä oli. ravintoloita oli tarpeeksi eli jokaiseen makuun.
      Sen voin sanoa ettei kannata kovin korostaa suomalaisuuttaan, se on miinusta. mitään ongelmaa siitä ei toki ollut itselleni. Ehkä vielä toinen kerta Kreikkaan syksyllä, joko samaan paikkaan tai muualle.

      • pargassa ollut

        Huuhaata tuo että pitäisi salata suomalaisuus. Taas pitää esittää.....


    • sinisiipi12

      Pargassa oli hiljaisempaa kuin aiemmin. Saksalaiset ja britit puuttuvat. nyt ovat markkinoineet venäläsille. Heitä oli ja täytyy sanoa että osaavat käyttäytyä, olivat selkeästi ns. parempaa väkeä. Hyvin puketuvia, eivät huutele eivätkä mölyä kun liikkuvat. pariskuntia ilman lapsia näki eniten.

      • 2013

        Onko joku ollut Pargassa tänä keväänä? Miten palveluita löytyy? On ajateltu mennä Tropicaliin jossain vaiheessa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2264
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      25
      1078
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      992
    4. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    5. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      54
      893
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      873
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      126
      853
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      783
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      773
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      759
    Aihe