Pankaas nyt ihmiset tietoa mikä on Helsingin paras hotelli jossa 5 henkinen perhe yöpyy kohtuullisella hinnalla (edullisesti)? Eli pitää olla ihan ok taso, ei mikään hostelli. Ja aamupalan kanssa. Ja auto pitää saada paikoitettua kohtuullisella hinnalla.
Matkustajina 2 aikuista ja 3 lasta, 8 v., 5 v. ja 2 v.
Mielellään esim. Linnanmäelle voisipäästä kävellen... eli max. 1,5 - 2 km.
Hyvä perhehotelli Helsinki?
7
898
Vastaukset
katso www.booking.com
www.hotels.comCitykoti Apartments
Helsinki
Nämä modernit huoneistot sijaitsevat Kampin ostoskeskuksen tuntumassa, vain 1 km:n päässä Helsingin päärautatieasemalta. Huoneistoissa on ilmainen Wi-Fi ja hyvin varustettu keittiö.
tai Hotelli Arthur
katso perhehuoneet
- Pöljä maalta
Kyllä pöljäkin osaa nuo selata. Lähinnä kokemusperäistä tietoa olisin vailla.
justers kirjoitti:
no sitten opettelet.....
jos et ole huomannut niin em sivujen yhteydessä on myös asiakkaiden arvostelut.... joten pöjäileppäs uudestaan
- Sara79
Me yövyttiin Cumulus Olympiassa Linnanmäen vieressä, oli hyvä ja mukava paikka. Otettiin sellanen perhehuone missä oli kaikille omat sängyt ( ja pienin nukku matkasängyssä ). Hintaa en tiedä mitä nykypäivänä maksaa, meiän reissusta jo muutama vuosi. Pysäköinti oli edukasta viereisellä kadulla, ei mennyt montaa euroo mittariin.
- näin se on
1 huoneeseen ette mahdu ja 2 huonetta maksaa kesällä n. 300 euroa yö. Sitten vaan valitsemaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827433Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044690Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734638Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584140HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen714127Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333629Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e613045Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty652752Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401950- 471695