Pankaas nyt ihmiset tietoa mikä on Helsingin paras hotelli jossa 5 henkinen perhe yöpyy kohtuullisella hinnalla (edullisesti)? Eli pitää olla ihan ok taso, ei mikään hostelli. Ja aamupalan kanssa. Ja auto pitää saada paikoitettua kohtuullisella hinnalla.
Matkustajina 2 aikuista ja 3 lasta, 8 v., 5 v. ja 2 v.
Mielellään esim. Linnanmäelle voisipäästä kävellen... eli max. 1,5 - 2 km.
Hyvä perhehotelli Helsinki?
7
874
Vastaukset
katso www.booking.com
www.hotels.comCitykoti Apartments
Helsinki
Nämä modernit huoneistot sijaitsevat Kampin ostoskeskuksen tuntumassa, vain 1 km:n päässä Helsingin päärautatieasemalta. Huoneistoissa on ilmainen Wi-Fi ja hyvin varustettu keittiö.
tai Hotelli Arthur
katso perhehuoneet
- Pöljä maalta
Kyllä pöljäkin osaa nuo selata. Lähinnä kokemusperäistä tietoa olisin vailla.
justers kirjoitti:
no sitten opettelet.....
jos et ole huomannut niin em sivujen yhteydessä on myös asiakkaiden arvostelut.... joten pöjäileppäs uudestaan
- Sara79
Me yövyttiin Cumulus Olympiassa Linnanmäen vieressä, oli hyvä ja mukava paikka. Otettiin sellanen perhehuone missä oli kaikille omat sängyt ( ja pienin nukku matkasängyssä ). Hintaa en tiedä mitä nykypäivänä maksaa, meiän reissusta jo muutama vuosi. Pysäköinti oli edukasta viereisellä kadulla, ei mennyt montaa euroo mittariin.
- näin se on
1 huoneeseen ette mahdu ja 2 huonetta maksaa kesällä n. 300 euroa yö. Sitten vaan valitsemaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721974
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,771422Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821384Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101117Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391036Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210963- 94814
- 38805
- 85795
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49755