tereve

täällä mä valvon ja huomenna pitäis herätä kello 7:30. valvooko tytöt ikinä pitkään?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ite ainaki valvon pitkään melkeen aina :D

Äänestä

Vittu valvot pitkään :o (

Äänestä

Tässähän minä koko ajan valvon

Äänestä
  • Kuka ei valvois

    Äänestä

kysytki vielä, pitkäänhän me valvotaan ku energia piisaaa :-DD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poika1998 kirjoitti:

täällä mä valvon ja huomenna pitäis herätä kello 7:30. valvooko tytöt ikinä pitkään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu