Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

miks ei uskota?

olen täs lukenut näitä juttuja ja ihmettelen et jos joku kertoo täällä naineensa niin heti on "hyvä fantasi"jjne porukka liikentees.itse olen yli 40v mies ja mul oikeita kokemuksia esim 2kpl 18v tytöistä jne mut tänne ei viitsi kirjoittaa kun heti ollaan linjalla"en usko"jne.mut mul itel pajon kuvattuna eri panoja ja joskus olen joillekin kateellisille näyttäny kun ei uskota.
74677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Olen itsekin aikoinaan, 42 vuotiaana päässyt 17 -kesäisen selkään.

Meni pari viikkoa siinä kesällä pääasiassa nusssiessa. Lopetimme, ettei nousisi yleistä hälyä kaveripiireissä ja sukulaisissa.

Tätänykyä seurustelen 48 vuotiaan kanssa.

Äänestä
  • ... jäi mainitsematta, että olin silloin sijaisopettajana yhden lukuvuoden.

    Tyttö oli luokan oppilas. Pientä flirttiä oli kevään korvilla ja tapasimme yllättäen provinssirokissa.
    Siitä se touhu lähti ja loppui pian.
    Kiinteät paikat hänellä kyllä oli.

    Äänestä

No sinullapa on "munkki käynyt" olisin tehnyt samanlai. Kateeksi käy!!

Äänestä

Uskon,että maksoi paljon:)

Äänestä

No, osa ihmisiä kai arvioi asioita tosi-eppätosi -luokittelulle. Tämähän on aika perinetinen suhtautuminen kirjoitettuun sanaan. Toiset taas nauttivat hyvistä tarinoista miettimättä, perustuuko se tositapahtumiin tai ei. Pääasia on, miten hyvä ja onnistunut tarina on päämääriltään ja keinoiltaan jne. Kaikkia ei voi miellyttää :)

Äänestä

Onko täällä ketään oikeasti oidipus kompleksista kärsivää?

Äänestä
  • Ai niinku että haluis tappaa isänsä ja puhkoa silmänsä vai hä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämä tarina on tosi kirjoitti:

olen täs lukenut näitä juttuja ja ihmettelen et jos joku kertoo täällä naineensa niin heti on "hyvä fantasi"jjne porukka liikentees.itse olen yli 40v mies ja mul oikeita kokemuksia esim 2kpl 18v tytöistä jne mut tänne ei viitsi kirjoittaa kun heti ollaan linjalla"en usko"jne.mut mul itel pajon kuvattuna eri panoja ja joskus olen joillekin kateellisille näyttäny kun ei uskota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu