olen täs lukenut näitä juttuja ja ihmettelen et jos joku kertoo täällä naineensa niin heti on "hyvä fantasi"jjne porukka liikentees.itse olen yli 40v mies ja mul oikeita kokemuksia esim 2kpl 18v tytöistä jne mut tänne ei viitsi kirjoittaa kun heti ollaan linjalla"en usko"jne.mut mul itel pajon kuvattuna eri panoja ja joskus olen joillekin kateellisille näyttäny kun ei uskota.
miks ei uskota?
7
4666
Vastaukset
- kohta 45v
Olen itsekin aikoinaan, 42 vuotiaana päässyt 17 -kesäisen selkään.
Meni pari viikkoa siinä kesällä pääasiassa nusssiessa. Lopetimme, ettei nousisi yleistä hälyä kaveripiireissä ja sukulaisissa.
Tätänykyä seurustelen 48 vuotiaan kanssa.- kohta45v
... jäi mainitsematta, että olin silloin sijaisopettajana yhden lukuvuoden.
Tyttö oli luokan oppilas. Pientä flirttiä oli kevään korvilla ja tapasimme yllättäen provinssirokissa.
Siitä se touhu lähti ja loppui pian.
Kiinteät paikat hänellä kyllä oli.
- Sventuuva
No sinullapa on "munkki käynyt" olisin tehnyt samanlai. Kateeksi käy!!
Uskon,että maksoi paljon:)
- Tarnoiden arvostaja
No, osa ihmisiä kai arvioi asioita tosi-eppätosi -luokittelulle. Tämähän on aika perinetinen suhtautuminen kirjoitettuun sanaan. Toiset taas nauttivat hyvistä tarinoista miettimättä, perustuuko se tositapahtumiin tai ei. Pääasia on, miten hyvä ja onnistunut tarina on päämääriltään ja keinoiltaan jne. Kaikkia ei voi miellyttää :)
- oidipus kompleksi
Onko täällä ketään oikeasti oidipus kompleksista kärsivää?
- --
Ai niinku että haluis tappaa isänsä ja puhkoa silmänsä vai hä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1284836Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa143511Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1573320Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss302762Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu882513Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181833Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo101452Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1311362Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky51314Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut111267