Olin Rixussa sunnuntaina. Oij haluan takaisin! Siellä oli niin syötävän hyvännnäkösiä jätki ja autoja!!! Jätkät (18-24v)
Yks iski silmää
Yks iski silmää
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
vaan. Tiedänkin sitten itse pysytellä kaukana paikalta...
Kiitos...Pysy ihmeessä!!
OLLA 13!
Säälin vaan kovasti niitä 18-24 vuotiaita riihimäkeläisiä miehenalkuja, jotka joutuvat saalistuksen kohteeksi. Kyllä niillä varmasti on hauskaa. Taidan sittenkin saapua paikalle. :D
Mää on niin syötävän näkönen että..(tai ainaski hyvinsyöneen näköinen). Mun auto on todella upee takaveto Skoda vm.-78 ja sitä on viilattu eli kaasuvaijeria lyhennetty 10 senttiä. Lisäks mä oon vähän kokeneempi nuori eli hieman alle kasikymppinen.
Perjantaina kurvailen taas kartsalla, jotta savu vaan pöllähtelee... ;)
Isken sulle molempia silmiäni vaikka toinen silmäni onkin lasisilmä. Sodassa nääs menetin ku kranaatinsirpale vei koko silmän jonnekkin päin maita ja mantuja. ;)
no eipä kannata tulla pe ei oo mitään eloo tuu mieluummin launtaina sillon tääl on enemmän liikennettä ja sitten ku ikä riittää ni seukkaan siel on ne kaikki tosi kuskit :)
taitaa tyttö haluta munaa noilta riksun paskahousuilta....hahaa ha haahaaaa
Mikä jottei!!!
Mikä ettei, mä tuun ajelee vaikka välillä autoo.