Valmennuskeskuksen kursseille TURKUUN?

kurssille

Hei, olen ajatellut osallistua Turun Valmennuskeskuksen kurssille (lääketieteen marraskuussa alkava).

Etsinkin nyt muita TURUN Valmennuskeskuksen kursseille aikovia, että saisimme yhdessä 15% kaverialennuksen kursseistamme! :)
Kurssilla ja alalla ei ole väliä (sinun ei siis tarvitse osallistua lääkiksen kursseille), vaan jos aiot osallistua mihin tahansa Valmennuskeskuksen kurssille TURUSSA, niin ilmottauduthan! Tarvitsisimme siis vähintään neljän porukan, että saisimme tuon parhaan -15% alennuksen.

Olen kuullut huhuja, että ilmottautuminen kannattaa tehdä heinäkuun loppuun mennessä, että kurssit saisi vielä entisen hinnoilla, sen jälkeen Valmennuskeskus ilmeisesti nostaa hintojaan. Joten pidähän kiirettä!

Voit lähettää vaikka sähköpostia osoitteeseen: [email protected]
jos olet kiinnostunut.

2

189

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kurssille

      Kolmen kopla jo kasassa, joten nyt olis helppo mahdollisuus saada maksimi-alennus valmennuskurssistasi, lähetähän sähköpostia, osoite edellisessä viestissä! :)

    • Tarvitseeko välttämättä olla Turku? Oon ite Tampereelle hakemassa, ja kiinnostunut 15% alennuksesta. Sama idea kävi kanssa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä

      Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien
      Yhteiskunta
      100
      2273
    2. Kysy jotain kaivatultasi

      Tämä ketju on sitä varten.
      Ikävä
      222
      1930
    3. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

      Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
      Maailman menoa
      176
      1752
    4. Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta

      Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.
      Maailman menoa
      101
      1316
    5. Tapettu

      On joku kangaskadulla perjantaina
      Sotkamo
      38
      1220
    6. Mitä ajattelet hänestä

      Millaisena pidät kaivattuasi?
      Ikävä
      122
      1108
    7. Onko jollekin vielä epäselvää Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen?

      😺 On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen jo
      Luterilaisuus
      277
      832
    8. 90kW kulutus

      Joku kirjoitti sellaisesta tehomaksuaiheen yhteydessä. Tuollainen kulutushan vaatisi pääsulakkeiden kooksi jo vaikka mit
      Maailman menoa
      180
      681
    9. Mietin sua liikaa

      Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli
      Ikävä
      47
      665
    10. Vanhemmassa miehessä

      on sellaista elämän mukana tullutta viehättävää charmia. Hän paranee iän myötä niinkuin hyvä viini tai juusto! Tuli tuo
      Ikävä
      51
      660
    Aihe