Flash-jana on pelkkä yhteinen näkö.
- Et saa siis vedota persoonallisuushäiriöihin, ja hoitoon, kuten mielenterveys-seuran hoito.
Aivan turha tätä on enää näin päin tehdä, olisin voinut tehdä itsekkin.
- * Kun kerran olen siellä muutenkin.
Käyttäessäsi näin Flash-janalta pelkkää origottomuutta, kuten yhteinen näkö, et osaa helpottaa psyykkistä kipua.
Tällaisesta luot origottomuutta, eli frustraatio-peräisesti purkautuvaa aggressiota, frustraatio- janaa jossa saisit luoda persoonallisuushäiriöisen assosiaatio-frustraatiota osoittamalla. (kts. ohjattu uusnatsismi)
Flash-jana voi vaikuttaa ympäristön sosiaalisenkanssakäymisen taitoihin, jos siellä on origoton ihminen frustraatio janassa, jota kutsutaan myös persoonallisuus-häiriöikseksi.
-Älä viitsi pelleillä, ja oll heijastamatta ympäristöösi, ihmisille. Pelkässä Flash-janassa, ja yhteisessä näössä, ei saa pyrkiä olemaan.
Hän lapsellinen lapsi, lääkärinlapsi, ja ikuinen sellainen ammattinsa vuoksi, hakee jopa oikeudesta yhteisen näön, kuin Flash-janaa origottomana käyttäen, sijaiskohdukseen, tai sijais-näökseen ympäristöön sukupuolenmääräytymiseen, ja sen tuottamiin onnistumisen elämyksiin.
- Ei siis, tämä ei käy, kun tämä on paranoidia.
- Ole hyvä, äläkä käytä kyseenalaistavaa keskustelumenetelmää.
Tarkistathan ensin, ettet ole tai ole ollut pelkässä Flash-janatilassa.
-Liian korkea älyllinen taso. Siinä luodaan ihmisyyden sijaan, fokusaatio, eikä pyritä edes inhimillisyyden, empatian ja loogisuuden osa-alueisiin kallosta.
En voi käyttää tämän lääkärinlapsia lisääntymiseen.
Ethän sä osaa koko juttua tähän, sä osaat vain sitä paranoidiaa.
Flash-janavirhe ympäristössä, ja sen aiheuttaminen
Amnesty-Vesa-Sinde
1
156
Vastaukset
- Ihmiskunta Sinde
- Meni väärin ei olekaan oikeutta psyykkiseen suoraan, terveisin Pasi.
Ei, ei ole oikeutta olla pelkästään Flash-janaa eli origottomuutta, ja yhteistä näköä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 905137
- 534046
- 252149
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s271807Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161785- 151424
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹271207Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗201026T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest43981- 21970