Helou matkalaiset!
Meillä olisi matka varattuna kahden viikon kuluttua protarakseen, rising star nimiseen hotelliin.. Hotellista ei juurikaan löydy kokemuskohtaisia kertomuksia, joten päätin tulla kysymään jos joku täällä olisi siellä käynyt? :)
Muutenkin vinkit ja kokemukset Protaraksen alueelta tervetulleita! Kiitos jo vaivannäöstä
Protaras - Rising Star kokemuksia?
4
1724
Vastaukset
- minä
Ois kans kiva tietää ku ollaan lokakuus menos! :)
- jippppiiiiii
tteenikin kiinostaisi tämä hotelli!
- löytyi kypros
Oltiin kesäkuun alussa Rising Star hotellissa.siisti,ei mitään ötököitä.Meillä oli merinäköala huoneisto ja nautin niin siitä aavan meren näkymästä,,ja oikein hyvä uimaranta oli ihan lähellä.Meillä puolihoito ja rahaa ei sitten mennyt kuin retkiin. aurinkotuoleja oli riittämiin ,henkilökunta ystävällistä.Oli niin hyvä loma kaipailen samaan paikkaan uudelleen,ainakin jos haluan lomallani levätä, uida lämpimässä meressä ja kulkea pehmeässä hiekassa.
- mamskuliini
kertokaa lisää paikoista,hintatasosta ym
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467625
- 334203
- 573705
- 503190
- 172866
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons652551- 542398
- 512378
- 402339
- 162276