Oonko läski?

12v. 165cm ja 48kg
792
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

normaali painoinen

Äänestä

Vituttaa...

Äänestä

ei helevetttii mikä läski mee rasva imuu pelle. Juo es ja työnnäse pilluus jos menee vaik sul on läskii siin nii paljo edes

Äänestä

vähä läski oot.

Äänestä

oot oikein sopiva, normaalipainoinen :)

Äänestä

Olet oikein sopiva. Älä vain ala laihduttamaan, äläkä kuuntele noita idiootteja, jotka väittävät muuta. Muista kuitenkin syödä terveellisesti ja liikkua, niin ei kukaan voi tosissaan sanoa, että olet läski.
TSEMPPIÄ SULLE! :D

Äänestä

alipainonen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


? kirjoitti:

12v. 165cm ja 48kg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu