haittaaks tyttöjä tuiottaminen

Eli oon 16w ja mulla ongelmana etten voi olla kattomasta tiukkaa takamusta tai rintoja.onko ahistavaa jos kattoo vai tykkäättekö te siitä?laittaako tytöt yleensä tiukat farkut et kattois?
14379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Siis muo ei ite haittaa, ja korostan pyllyäni aina tietyillä farkuilla (semi tiukat, tummat farkut) ja siihen joku rento villapaita niin näyttää sopivan lepposelta, enemmän muo häiritsee se että katotaan tissejä ku pyllyä. Kattele vaan jos haluut ainakin mun mielestä, ittelleni tulee jotenkin onnistunu olo jos pojat kattelee perrän, tiettyyn pisteeseen se on sopivaa mutta tietyssä määrin se rupee olemaan jo ahdistavaa.
kaipa mä voin tässä mitatki kertoa ettei kaikki luule että oon semmonen langanlaiha millä on hyvä peppy ja mega tissit: 171cm /68kg, 80B/ 75C ja vaate koko on yleensä M/38

Äänestä

Ylleesä ei niinkää haittaa, ennemminki iha kiva huomata että kerrää katseita

Äänestä

öhhhhh no riippuu vähä mil ilmeel katot:) ja ei siin sillee mitää

Äänestä

jos katot kuolaavalla ilmeellä nii sit se ainaki mua alkais ahdistaa.. mut ei se nyt muuten mitenkää. jos normaalisti katot nii ainakaa mua ei haittaa. joskus ainaki alan sillee että huhuu ja heiluttelen kättä et lopeta jos kattois mun rintoi... mut ei sillee

Äänestä

Katsoa saa, mutta ei koskea

Äänestä

Riippuu vähä, mut ei se oikeestaan haittaa jos hyvällä kattoo. Mut ite oon aika ujo ni mua ahistaa jos paljon tuijotellaa :D Mä ainaki vaa koitan ol sillee etten huomais koko tyyppii mut joo kattelkaa vaa tyttöi mut pitäkää silläki rajansa :D

Äänestä

Kyl me tytöt yleensä tykätää jos joku kattelee, mut jos se on jatkuvaa ja siit jää monesti kiinni nii tytöt kertoo siitä kavereilleen ja sit kaverit saattaa todeta et "hei joo se on stalkannu muaki" Sit siit ei jää mikää hyvä fiilis vaa ahistava ja sit me voiaa aatella vähä kummasti..

Äänestä

Kyl mä tykkään, eiku panemaan tiukka pylly on hyvä mis asut voitais jutella? :DD
Koska tykkään tiukoist pyllyist, ihanaa!!! ;DD

Äänestä

mua haittaa.. ei oikee tiiä millasta vaatetta pitäs laittaa ettei tuijotettais..

Äänestä

Jos nainen on yli seisemänkymppinen, niin varmasti se tykkää.

Äänestä

jossain määrin mukavaa, liika on aina kuitenkin liikaa

yleensä ne tytöt jokka pittäää paljastavia tai tiukkoja/korostavia vaatteita nauttii siitä ku niitä katotaa




...kai

Äänestä

Jos sä jatkat tuijottamista, kun mä katon sua, niin kyllä haittaa. Vai miltä tuntuis, jos meitsi tuijais sun housuja?

Äänestä
  • Hyvältä.

    Äänestä

Ei se tuijottelu ainakaan mua haittaa ;) Enemmänki vaan imartelee. Jos mua vaan kateltais... Kaikki pojat koko ajan vouhottaa isoist rinnoist ja leveest perseest, no rinnat on 75D ja levee lantio/perse mut ei sitä kiinnostust tuu suunnast eikä toisest... Eli musta se olis ainaki imartelevaa :*

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


jepebodari kirjoitti:

Eli oon 16w ja mulla ongelmana etten voi olla kattomasta tiukkaa takamusta tai rintoja.onko ahistavaa jos kattoo vai tykkäättekö te siitä?laittaako tytöt yleensä tiukat farkut et kattois?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu