217 km

Joo, 217 kilsaa on ajettu, eikä ,mitään vikaa, hieno homma ja olen kyllä tyytyväinen tähän kestävyyspuoleen. Toinen ilonaihe oli että vararengastilaan mahtu 185.60.15 nastarengas, kun en noihin spraypaikkauksiin luota. Raportoin lisää kun tulee 500km täyteen, jolloin kestäävyyskin tulee todellisiin lukemiin.
2229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kohta on 300 kilometrin rajapyykki edessä. Kai juhlit jotenkin?

Pohjanmaalla on ladoissa (ymmärrä nyt oikein!) sellaisia, joilla on ajettu jo yli 1500 km. Että voi auto kestää. Ei se kaikilta merkeiltä onnistu!

Äänestä
  • Naapuritilalla 17 kilomeetrin päässä on yksi, jossa jo yli 1920 kilometriä lasissa. Jo neljätoiista vuotta vanha. kyllä Korolla. Mutta en muista, että äijä olisi kertonut mittään vikkaa. Nytten ei ole enää renkaita alla, mutta kyllä se on vissiin viälä oikein hyvä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xnata33 kirjoitti:

Joo, 217 kilsaa on ajettu, eikä ,mitään vikaa, hieno homma ja olen kyllä tyytyväinen tähän kestävyyspuoleen. Toinen ilonaihe oli että vararengastilaan mahtu 185.60.15 nastarengas, kun en noihin spraypaikkauksiin luota. Raportoin lisää kun tulee 500km täyteen, jolloin kestäävyyskin tulee todellisiin lukemiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu