Cybergun Colt M1911 Blowback CO2 pistooli

kannattaako ostaaa onko kellään kokemusta vai kannattaisko ostaa mielummin kj:n kaasu versio?
linkki: http://www.proairsoft.com/acatalog/info_180512.html
2308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Osta cybergun!! Hieno design ja todella aito blowbacki

Äänestä

osta G&G xtreme .45

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suositteletteko kirjoitti:

kannattaako ostaaa onko kellään kokemusta vai kannattaisko ostaa mielummin kj:n kaasu versio?
linkki: http://www.proairsoft.com/acatalog/info_180512.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu