Kiitos jenkit!! Ja linux käyttäjätkin nöyrästi kumartaa jenkkeihin, valtioon mikä
puolustaa viimeiseen asti,hehhee
Voi olla että jenkit pelasti tässä koko maapallon internet yhteydet, kiitos.
FBI:llä on valtaa ja voimaa, suomen viranomaiset katselevat hölmönä kun jenkit toimii ei raavita persettä ja päätä,hahaha
http://www.iltasanomat.fi/digi/art-1288482757791.html
On taas aihettaa nostaa paukkua, kuuluisaa ja kallista maailman parasta viskiä Jim Beamia.
Kippis
puolustaa viimeiseen asti,hehhee
Voi olla että jenkit pelasti tässä koko maapallon internet yhteydet, kiitos.
FBI:llä on valtaa ja voimaa, suomen viranomaiset katselevat hölmönä kun jenkit toimii ei raavita persettä ja päätä,hahaha
http://www.iltasanomat.fi/digi/art-1288482757791.html
On taas aihettaa nostaa paukkua, kuuluisaa ja kallista maailman parasta viskiä Jim Beamia.
Kippis
Vastaukset 16
Vanhimmat
Joo Windoussit ovat sellasii virusimureita
Kippis
"Voi olla että jenkit pelasti tässä koko maapallon internet yhteydet, kiitos."
Vain Wintoy-luusereiden yhteydet, eipä tuo olisi mitään haitannut vaikka ne olisivatki kadonneet. Kerpeleen FBI munasi hyvän tilaisuuden häivyttää lauma onnettomia Wintoy-puudeleita saastuttamasta nettiä.
Ruottisa pimeni http://www.aftonbladet.se/nyheter/article15082059.ab
On se vaan hyvä että on olemassa Linux-livecd-levyjä niin pääsee niilläkin Windows-ihmiset tietoverkkoon maksamaan lisenssimaksujaan.
Amerikkalaiset eivät pelastaneet ketään, tämä oli FBI:ltä vain pr-tempaus.
Siksi toiseksi Linux-käyttäjät eivät kumarra jenkkejä. Itse asiassa VIHAAN amerikkalaisia koko sydämelläni. Vihaan heidän tekopyhää kristinuskoaan. Vihaan yltiiöpäistä jenkkikapitalismia. VIHAAN amerikkalaisten maailmanpoliisi meininkiä. Miksi heillä on muka oikeus leikkiä poliisia ja muilla ei?
Vihaan ameikkalaisia tuotteita, itse asiassa Linux-käyttäjänä boikotoin kaikkea amerikkalaista. En juo edes Cocacolaa vaan juon kotimaisia vaihtoehtoisia tuotteita.
En suostu milloinkaan matkustamaan USA:han edes turistina, koska en halua tuke jenkkiläistä systeemiä varsinkaan rahallisesti.
Ja kyllä, olen sitä mieltä hyvin vakaasti, että amerikkalaiset saivat syyskuun 11. päivä 2001 ihan sen minkä ansaitsivatkin. Tuon päivän iskut olivat suoraa seurausta Yhdysvaltain ihan omasta sotimisesta lähi-idässä sekä öljyn rosvoamisesta. Katson siis, että poliittisesti jenkit saivat takaisin potut pottuina, se on ihan oikein heille.
Amerikkalaiset ovat maailman syöpä, josta olisi viimein hyvä päästä eroon. Toisaalta selväähän se on, että USA romahtaa joka tapauksessa omaan mahdottomuuteensa kun eivät pysty edes perus infastruktuuria enää pitämään koossa. Siltojen hoito, viemäriverkot, tiet, kaikki pitäisi kunnostaa VERORAHOILLA. Jenkit eivät koskaan ole oppineet maksamaan veroja riittävissä määrin yhteiskuntansa pystyssä pitämiseksi.
Onneksi jenkkien vaikutusvalta on vähenemässä sitä mukaa kun Kiina ja muu Aasia vahvistuu. Sotilaallinen yliote on jo nyt Kiinalla noin loppujen lopuksi. USA on heikkenevä ja katoava valta, jonka aika on auttamattomasti ohi.
Jenkeillä on valtaa ja se DOLLARI ! hahahahah
Jenkit ostaa vaikka suomen ja tekee tästä kaatopaikan,hoh
Jenkkien teollisuus, tietotekniikka on vailla vertaa sieltä tulee joka maailman
kolkaan vaikkamitä, amerikkalaiset käytännössä autoiluttaa, syöttää ja juottaa meitä, emme voi kuin kiittä ja toivoa että suomi ottaisi dollarit käyttöön.
Jenkkien kanssa kun tehdään kauppaa niin kaikilla menee hyvin!
Ja Windowshan on varmaan 95% kaikilla maailman ihmisillä joten voisit
sinäkin alkaa harkitsemaan Windowsia tätä huipputeknistä tuotetta.
jenkit pitää huolen tietoturvasta, linux käyttäjillä on vain joku salainen bunkkeri porukka maan alla väsäämässä hippikoodia mikä ei vieläkään toimi,hohoh
se ei vaan toimi! hoho
Kippis
Mukava lukea taas Pentti tuo sinun typerä hohotus. Henkisessä sekasortotilassa DNSChangerin ja muiden örkkien tummentaessa taivastasi se onkin ainoa millä yrittää peitellä nolouttasi.
Tämäkään ei ollut sinun päiväsi.... ;)
Jeesus, että sä olet Pentti sairas ja täysin amerikkalaisen järjestelmäm aivopesemä ihmisraunio.
Kyllä Suomi huolehtii ihan itse sen että kansalla on ruokaa, juotavaa ja mahdollisuus autoilla. Siihen ei jenkkejä tarvita. Eikä jatkossa EU:ta kun koko EU kaatuu. Suomi ottaa käyttöön markan kun euroalue loppuu.
Windowsin käyttäjäämärällä ei ole mitän merkitystä enää pc-puolella. Tulevaisuus kuuluu mobiilille ja siellä jyllä LINUX Android.
Aivokääpiö Nelonen yrittää epätoivoisesti kääntää muiden huomion pois DNSChangerista johonkin USA:n Liittovaltion Poliisiin. Ei onnistu Pentti. Tänään tuhannet Windows-koneet saavat porttikiellon nettiin.
Olette vain mielissänne että jenkit pelasti internet verkon!
Eipä taas kukaan muu olisi siihen kyennyt, jenkeillä kun on näitä huippuvirastoja
FBI, CIA, DEA, NRO, NSA.
Ja NSA yksi hienoimpia, mitä ei muualta löydy.
Kippis
Älä nyt yritä onneton kääntää huomiota pois DNSChangerista. Sehän on Windows-haittaohjelma. Jenkit siis yrittävät "pelastaa" nettiä Windows-haittakkeilta, eikö niin tyhmä Pentti?
Jaa-a. NSA ei ole ytään sen kummempi kuin vaikkapa Mossad tai FSP. Suomella sitä vastaa SUPO.
FBI on liittovaltion poliisi, joka hoitaa liittovaltiotason rikoksia. CIA hoitaa poliisitoimintaa jossa täytyy toimia ulkomaillakin. Huumepoliisi löytyy jokaisesta maasta. NRO hoitaa vain satelliitteihin liittyvää vakoilutoimintaa. Voit olla Pentti täysin varma siitä, että samanlainen toimija löytyy myös Kiinalta ja Venäjältä.
Jenkit eivät pelastaneet ketään edelleenkään. Kymmenet tuhannet WINDOWS koneet saivat porttikiellon nettiin.
Muillakin voi olla jotain räpellyksiä ja virityksiä ovat vain auttamattomasti jenkkejä
jäljessä.
Jenkithän on sodankäynnin ja vakoilun aatelia, minne jenkit menee muut saa turpaan.
Jenkeissä on maailman hienoin sotakoulu West Point josta valmistuu maailman
kovimmat päälliköt.
Ja sitten on Navy SEAL, maailman kovin erikoisjoukko mikä nyt ohimennen "iltakävelyllä" heitti bin ladenin mereen, heh
Kannattaisi katsoa ja kumartaa..saa näyttämään muiden maiden armeijan
lastenleikiltä,hahah
http://www.mtv3.fi/ohjelmat/sivusto2008.shtml?1196274
NAVY seal on ihan naurettavaa sakkia jos sitä verrataan Suomalaisiin jääkäreihin tai ylipäätään Suomen armeijay hyvin koulutettuihin sotilaisiin.
Vakoilun aatelia ovat Israelilaiset, samoin kuin muuten sotimisen aatelia. Israel on voittanut kaikki sotansa lähi-idässä.
Bin Laden saattoi alunpitäenkin olla täysin keksitty hahmo, jota ei koskaan ollut olemassakaan muualla kuin jenkkien sairaassa mielikuvituksessa. Siksi toiseksi veikkaan, että Bin Ladenin tappaminen ei vaikuttanut mitenkään mihinkään. Luuletko, että joku Pakistanin vuorilla erakkona viimeiset vuotensa elänyt äijän käppyrä vaikuttaa juuri mihinkään elävänä tai kuolleena? Al-Qaidaa on johtanut Zaif Al-Adel niminen Osamaa henkisesti paljon häiriintyneempi mies jo pitkään.
West pointista valmistuu ihan säälittäviä pellejä.
Jenkit on niin edellä asetekniikassa kuin tekniikassa yleensä.
Jenkeillä on valtava etu verrattavissa suomen puolustusvoimiin, jenkeillä
on maastoa sademetsien viidakoista aina korkeisiin tuhansia metrejä oleviin ikilumisiin vuoristoihin!!
Tuolla jos missä tehdään sissejä ja sotilaita, yhdistettynä huipputeknisiin laitteisiin
niin muut vain kumartelevat.