"Jamie Oliver on kertonut usein julkisuudessa hyvästä avioliitostaan, joka on täynnä luottamusta. Nyt 36-vuotiaan brittikokin vaimo Jools Oliver on kuitenkin tunnustanut epäilevänsä miestään pettämisestä. Nainen kertoi haastattelussa tarkkailevansa miehensä liikkeitä muiden naisten varalta.
- Tarkistan hänen sähköpostinsa, Twitter-tilinsä ja puhelimensa. Kaikki näyttää hyvältä. Jamien mielestä olen mustasukkainen tyttö, mutta mielestäni olen melko rento, kertoo Jools Oliver Daily Mail -sivustolle."
Vainoharhainen kyttääjä lienee lähempänä totuutta. Katsoisi sitä ukkoaan: ei mikään silmänilo, monimiljonääri tosin.
"Jamie Oliver on ollut naimisissa entisen mallin Juliette Nortonin kanssa jo 12 vuoden ajan."
No kukas hän sitten on?
http://www.stara.fi/2012/07/09/jamie-oliverin-vaimo-epailee-pettamisesta/
Kyttääjämuija
4
269
Vastaukset
- Spirit O'Liver
Sen jatkan vielä, että jospa vaimo tuntee habituksensa rapistuvan, ja epäilee ukkonsa kiinnostukselle käyvän samoin, voi olla hyväkin idea tehdä asiasta julkinen. Liekö avioehtoa?
Aivan sama, toisaalta. Mutta kun nyt uutisoitiin. - Spirit O'Liver
Sivuston http://www.whosdatedwho.com/tpx_5215/juliette-norton/datinghistory mukaan Juliette Norton ei ollut deittaillut ketään ennen Jamie Oliveria. Heheh.
- riikonen
Rahalla saa ja kauhalla pääsee.Etsii todisteita Jami pojan hoidoista niin saa erossa isot rahat.Tuskin tollasen kanssa kukaan nainen ilman korkeaa elintasoa olisi.Eikos se Gordonikin paneskellut ympäri maailmaa,taitaa soppapojat olla oikein sarvia!
- hyvä!
Ihan oikein! noin pitäisi tehdä monen suomalaisen koti rouvankin!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.2772885Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka472280Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3471987- 1131717
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1051644Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121365- 661307
- 681243
- 551179
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl771161