Verisuoni-elimistö
rengastukset - turvapigmentistö
fokusaatio - turvapigmentistö
Ei niitä saa pitää silleen ryhmänä, jos he eivät ole kiinnostuneet sosiaaalisesta kanssakäymisestä. Ei heitä voi pitää ryhmänä,, joka muodostaa niitä-ihmisjoukon.
rengastukset - turvapigmentistö
fokusaatio - turvapigmentistö
Ei niitä saa pitää silleen ryhmänä, jos he eivät ole kiinnostuneet sosiaaalisesta kanssakäymisestä. Ei heitä voi pitää ryhmänä,, joka muodostaa niitä-ihmisjoukon.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei niitä voi mulle antaa.
Se on sellainen seksilääke, että vain nukkuu ja rakastelee itsensä ulkopuolelta, poissa kehosta esim. itkee.
-Niin, rakastelee.... Toisen ihmisen kanssa, aikuisten oikeasti. Mikä sairaus? Mikä frustraatio? Ja mikä neuroosi?
-Pakkomielle toisen ihmisen kehosta.
Eihän mulle sitä persoonallisuus-häiriötä jää?
Onko pakko olla noin rivosti?
Että tulee nuha...
Ja joku menee hoito-puheeseen.
Edes psykiatriselle ei tarvitse mennä töihin Deja Vu-olohuoneen peilistössä.
- Ei sieltä voi sairaalan henkilökunnnasta mitään läheisiä hakea, omaisiksi ja sukulaisiksi.
Miten mää taas ohjaan?
"Jos tämä koskee Sinin rengastuksia.....
Jos tämä koskee Sinin vihkimistä ja vihkivaloja....
Jos tämä koskee Sinin hypnoosia ja suggestiota, elämää....
Jos tämä koskee Sinin oikeuksia hypnoosiin ja omankäden oikeuteen
Jos tämä koskee Sinin oikeuksia hypnooseihin, ja ammatinarjoittamiseen...
"Sellaista apua ei voi hakea..."
Mihin te sitten mut laitatte, kun mä olen niillä kaikilla lääkkeilllä?
- Niin, terskasta, kun mikä se sana ja paikka oli? Niin, niillä oraali-suspensiolääkkeillä.
Eikö voi olla kenenkään muun terska?
-Keskustelussa käyttää mielelllään koko kehoa, eikä alapäätä tai alapäätä koskevia sanoja ollenkaan.
- Mutta onko se sieltä paikkakunnalta?
- Enemmin vaikka näin yhteistä kehoa, näön kautta.
- Mutta kun se on meidän kaikkien yhteinen näkö.
- Ei voi noin mun mielestä eristäytyä vain pelkästään sängyn pohjalle, sehän on ihan sairasta ja sairaalloista, vaarallistakin.
- Ei tämä henkilö niin toimikaan. Joo, tämä oli ja on hyvä mies.
- Joo, mutta sä et tarvitse sitä. Ajatteliko joku käyttää tätä yhteistä näköä, ja sitä koskevaa kohtaa terveyskeskusteluna, hyväkseen, ja käyttää terveyttä ja oman kehon hoitoa koskevaa kyseenalaistavaa keskustelumenetelmää.
- Ja ikäänkuin voittaa sillä, musta tuntuu siltä.
-Joku puuttuu puheeseeen: "Jaa, se pitääkin aina hävitä."
-Yritän kauheasti arvostaa, että hän on ikäänkuin aloittanut tuon perhe-huolehtimisen niin aikaisin.
-Tää on niin helppoa, että kaikki varmaan selviää tästä. Keskittynyt liikaa perheestä huolehtimiseen.
.- Joku puuttuu puheeseen. "Eikiö sitä oo ilmoitettu sinne?"
-Miksi sinen pitäisi erikseen ilmoittaa?
- Kaikki koskettelee noin läheltä, tätä meidän yhteistä ystävää.
- Niin, siksi hänellä on pieni perhe. Ehkä hieman kauan kestänyt...
- Ehkä, ehkä ei...
- Ei kun sinne pitäisi mennä heti. Myös vajaamielisen kohdalla.
- Otettava huomioon paremmin oma yleiskunnon tavoittelu autismin kohdalta.
- Miksi tällainen tarve?
- Ainakin vuosi nuhan hoitoon...
- Onnistuneena, täydellisenä sosiaalisen kanssakäymisen ja vuorovaikutuksen kanssa, aiheutettu elämyksinä.
-Niin, mä en saakaan käyttää sitä lääkettä, luodakseni poliisiin assosiaatio-organisaatio-ajattelupohjaisen lapsenkasvatuksen, ja sen keskuksen.
- Ja kuka tätä teki äsken?
Kun ei kerta ole notaariakaan enää?
- Te itse siellä Deja Vu:ssanne.
Vain seksiopinnot pakolliset, ei saada jatkaa ollenkaan.
Ei, esim. saada viedä Kälviältä niiltä ihmisiltä näitä ominaisuuksia, mielellään stressin ja burn outin takia riistää.
- Että semmonen neuroosi ja mielisairaus,omasta kehosta, ja itsestä...
Egoismillä muita ihmisiä painosta ja alistaen, pakottamalla pakotteeseen
- Niin, siksi en kuulu itse siihen ammattiin, ja musta ja yleiskunnosta on huolehdittava, hyvinvoinnin osalta.
- Ei Deja Vu: n osalta, kuten oma yhteinen keho, yhteisellä näöllä...
Minä en laita kuukautisia enää ikään nuhan takia.
- Et voi muuttaa, ja laittaa sillä tavoin.
.- Esiin...
- Esiintymään
- Esille...
- Hänkö todentotta tarvitsee tällaisenkin oikeusjutun?
- Et voi aiheuttaa muutoksia kehoon esiintymään.
Et voi niillä oikeuttaa omaa itseäsi ja virkaasi...
-Osaan seksielämää vähän paremmin, etten saa olla lasten kanssa, ja tutustua heidän assosiaatio-frustraatioihinsa.
- Entä assosiaatio-organisaatio-ajattelupohjaisen ohjelman käyttö, ja sen alaiseen lapsenkasvatukseen pyytäminen?
-En saa lähestyä mm. omia lapsiani assosiaatio-frustraatiota tutkien, koska he purkautuvat väkivaltaisesti ympäristöönsä. Enkä saa lähestyä, enkä kommentoida niin....
Se on varmaan jo tapahtunut aiemmin...
- Eihän sulla ole sitä nykykehoa tähän vielä.
- Ja että mitä mun pitikään tehtä? :=0
Anteeksi, tähän onkin huorauksen ja prostituution elementillisyys osattava.
Ja jatka tästä tätä lausetta:
- Onko mun pitänyt olla prostituutiossa tähän niissä yksiköissä, näissä mielenterveyshoidoissa?
Se taas se setä siellä kaupassa oli K....
-Nyt on varmasti tämä ihminen...
Tomi, K...
Kessu...
Nyt on hyvä.
En ole kuullutkaan.
Tuolla sarjalla...
Miten niin en osaa tätä yhteenlaskua?
Mää tuun sitten syliin, ei oo nytte nuhaakaan...
Alueisto-pigmentistö
- Tajuttiinko siltä kysyä nuokin...
- Joo, varmaan.
Vaan on velvollisuus pitää sukupuolenmääräytymistä päällä.
- "Eikö tämä olekaan Kelan tehtävät?"
- Et saa assosioida ja häiritä, keskeyttäen ja kysyen toisten henkilötietoja.
-Oota, mää näytän, multa menee pallit muuten...
Minä: Aha... naisväkivalta ja sairaanhoitaja-omainen
Pasi: Ja tämä asianajetaan....
Assossioiminen on skitsofreniaksi luettava ele, joka on kehottoman hallusinogeenin ikä,näkö, koko ja sisin-käyttö.
- Ei suinkaan frustaatioiden ja sen käytön ja arvioimisen kohdistaminen, ja henkilöiden tietojen utelu.
Minä: Skitsofrenian on siis pelkkä ele.
Pasi: Mää tiedän tuon. .. Sitä yritetään käyttää jonkinlaisena oikeuden, oikeudenmukaisuuden osoituksen pyytämisenä, että saisi harjoittaa, ja suoraan kohdistaa vaarallisuutta ja väkivaltaiuutta, osoitusta ja oikeutta käyttää väkivaltaa, sen hakemista.
Pasilta kysytty: Onko se täysin huumeettomana? On ja osittain täysin juomatta, suojaa väestönturvallisuuttakin jo laihduttaessaan ja samalla juoden esim. kaljoissa.
Koko väestö: Esim. kaljoissa pitäminen.. on kielletty, osoittavana, suutasoittavana ja kyseenalaistavana keskustelumenetelmänä.
Minä: Joo, mulle pitää laittaa viinat erikseen päälle. Joo, erikseen koko kesän ja joka kesä.
- Ja siksi on kielletty, kokonaan vetoaminen tähän uskonnoliseen toimnitaan, ja naisten kristillisyyteen, kristilliseen naistoimintaan.
- Ja sitten täällä on joku diakoniasta, sieltä seurakunnasta kyselemässä, että saako sen tappaa tuosta?
- Millaista toimntaa te oikein järjestätte siellä poliisissa?
Vain pelkkää lapsenkasvatustako teille itsellenne ja perheellenne...
- Joo, kun tuo juo...
-Joo, juonpa taas...
1. Joku sosiaalityöntekijänä seurakunnasta, diakonissan omainen, hänen lapsensa, että saako sen tappaa tuosta sosiaalityöntekijältä, Kelasta, että saako siihen luvan?
- En suostu menemään Kelaan...
Ja siihen kahtotaan sittenkin leukaperien nuoletuttaminen.
Esim. ääni ja sen käyttö...
En kuule saakaan tätä työpaikkaa olen ylikokoinen.
- Että ihan silmäleikkauksella vanhoillisuudesta tutkia.
-Ei, saa Sami olla senkään kanssa.
.Minä. Se on taas tämä esiinnyttäminen, se on tippa-pullo, *tippateline, sairaalahoidossa, sairaanhoidossa, ja pyhäkoulussa.
- Joo, että mulla tehdään esiinnyttämistä.
- Ja kaiken toiminnan tulee olal ympäristössä ja kohdistaessa esteettisesti steriiliä, frustaation eri tavoin huomioivaa.
-Minä joudun vankilaan. Pitääkö se olla hermostona?
- Joo....