Peruutuspaikkahytti

Onkohan mahdollista saada kotimatkale Tallinnasta Helsinkiin esim peruutuspaikkaa hyttiin, jos on väsymys päällä ja haluaisi oikaista? Kansipaikat on varattu, mutta jos infosta kysyisi laivan irrottua laiturista.. onko hinnat vielä samat kuin maissa, vai saako halvemmalla muutamaksi tunniksi?
194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eipä niitä viimehetken peruutuksia hyteistä voi kysyä kuin laivan neuvonnasta,
usein niitä löytyy, hinnat ovat listahintoja, ei myydä alehinnoilla

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


BalticTraveller kirjoitti:

Onkohan mahdollista saada kotimatkale Tallinnasta Helsinkiin esim peruutuspaikkaa hyttiin, jos on väsymys päällä ja haluaisi oikaista? Kansipaikat on varattu, mutta jos infosta kysyisi laivan irrottua laiturista.. onko hinnat vielä samat kuin maissa, vai saako halvemmalla muutamaksi tunniksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu