Hotelli/resort Antalyasta

Etsin All Inclusive-hotellia Antalyasta/lähistöltä. Kohtuuhintaista (90-200 euroa/yö), Onko kenelläkään suositella/kokemuksia? Kiitos!
174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Koitapa Ramada plazaa antalyasta. Superhyvä hotelli ja mahtava sijainti aivan Antalyan keskustassa. Hinnat riippuu tietenkin siitä koska olet menossa. Mahtava aamupala ja ruuat todella hyviä listaltakin. Suosittelen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ai kirjoitti:

Etsin All Inclusive-hotellia Antalyasta/lähistöltä. Kohtuuhintaista (90-200 euroa/yö), Onko kenelläkään suositella/kokemuksia? Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu