Mulla on hp deskjet f2280 usb tulostin ja asus wlan onnistuisikohan se jos ostaisin jonkun usb tulostin palvelimen ja liittäisin sen wlaniin rj45 kaapelilla niin että siitä tulisi verkkotulostin? Ja usb piuha siihe tulostinpalvelimeen kiinni.
Niin pystyisinkö scannaan ja tulostaa siten langattomasti?
tulostinpalvelin
usbpalvelin
1
248
Vastaukset
- hptyyppi
Tulostus yleensä toimii heittämällä, mutta veikkaisin että skannausta ei saa verkon yli toimimaan. Enintään jollain HP:n omalla JD-boksilla, mutta tuskin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163401
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202156En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321905- 181871
- 821798
- 261582
- 291430
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91394Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361387Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111324