Uuh..., miten iloinen uutinen. Lähes 4000 kaukomaiden kaunotarta saapuu taas pyllistelemään mättäiden juurille silmiemme iloksi ja hyvällä tuurilla iltojemme ratoksi. Nyt on vain ongelmana mistä kokkolanseudulta löytyy lähin mansikka / mustikka-paikka, jossa seurankipeät poikamiehet pääsevät kokeilemaan onneaan, joten löytyykös vanhasta muistista avuja innostuneelle urholle? :-)
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012071115833789_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012071115833789_uu.shtml
Vastaukset 30
Vanhimmat
Viimekesänä ainaki Koivuhaassa kyykki noita taityttöi mettät täynnä. Mää niitä kattelin pyörätieltä ja huutelin kivoja niin ne virnisteli mulle kanssa.
Mää en ainaskaa täälä Himangalla ilijenny ku vilikasta mehtäänpäin,kö nehän oli kaikki semmosia hääppösenkokoisia miehiä.
Hävettää vähän kysyä mutta onko se totta, että niillä sievillä Thaimaalaisilla
on "se" niinku poikittain ? _öö_
poimijoista 99% on miehiä,ei muutako katteleen karvaperseitä
Ei ei ei. Ne ovat tätejä joilla on munat..
Se nyt on ihan sama minne pallinsa tyhjentää tänään, oli sitten karvanen perse tai ei..Kilpailukin on niin kovaa tänään, että ei ehi kahtoon minne vehkeensä lyöpi
Oo ooh, juuri tuollaisen honkyn minä olen aina halunut =) Tehtäiskö treffit mulla on hotvaks ja vaikka olen tyttömäinen oon oikiasti poikamies???
Kyllä se sulla taitaa olla ylös alas.Ootko ihan terve .Mitä teidän miesten päässä liikkuu?????????ei järjen häivää , kyllä on miehiset puheet, hehe
Toiset ne on jakomielisiä ja sitte on meitä tämmösiä kaksmielisiä :))
Haluaisin rakastella ihanasti kuutamossa kypsän thai-naisen kanssa ja mennä sitten naimisiin hänen kanssaan valkohietan rannalla.
Turha panna ränttäliks hei jätkät niitä on homoja ja meitä heteroja niin kyllä noista meille molemmille jakamista piisaa ;))
Ai vitura kun alkaa panettaa kun kuvittelee märkäpilluista thairouvaa..... Ja sen huutoa mansikkametsässä kun painelis kunnolla takaapäin...:pppp
Niin meitä kaikkia kylän poikamiehiä.
Oottako nähny tv.stä alastonta piilokameraa ? ne on siinä Unkarilaiset naiset limput paljaina ja mää tykkään kahtua niitä ne tulee kans tänne. Täällon lähellä hyviä rinteitä missä ne poimi viime kesänä marjoja niin mää kiikaroin niitä salaa ja arvatkaas mitä pullotti kaula-aukoista ;) Tuu sääki kahtomaan :()
kerran sain thaita , enkä ikinä unoha, oli se semmonen kokemus, osaavat nauttia miehestä ilman suomi tyttöjen elkeitä. aivan mahtavia panoja
Hu hu hu hikeä pukkaa älä puhu enään vaimolla on sotkuviikot ja nyt kyllä kuorsaa mutta, jos se tuosta herää ja huomaa miehisyyteni muutokset niin huomenna on katastrofiluokan pyykkipäivä,,, puuh.....
Viime syksynä bongasin thaimaalaisen naisen Kaustisen huoltoasemalta polttoainetta tankkaamassa.
Oli muuten kaunis, kuin valokuvamalli, silmiä ei saanut siitä irti.
Oli varmaan marjamehtään menossa, kun oli kumpparit ja sadehousut jalassa.
Voi vitsi, et oli kaunis nainen, sellanen siro, tummat pitkät hiukset ja kauniit tummat silmät.
Tollasen kun sais vaimoks, avot....
Valako-Venäjän riettaat marjastajat tuloo tänne omilla Rutinoffeillansa ja että kuule tiiä miten leviä takapenkki niissä on. Nythän täsä on se hyvä puoli, ko se marjasato on myöhäsessä niin noilla maatuskoilla kertyy runsaasti luppoaikaa, jotta mikäs sen rattosampaa, ku lempiä kunnon kuokkajussin kanssa keinonahalla ja etsivä nuo tarpeessa olevat kaunottaret löytää elleivät löyvä sua sitä ennen.
Vaimoni on laiska lihava säkki ja syystä rupesi nyt vaivaamaan mielikuva hoikasta syliinsopivasta marjanpoimiasta, joka on ripeä otteissaan ja hyvä pussailemaan niin ehkä tässä olisi syytä vaihtaa vaimoa ellei tuo sitten innostu laihduttamaan, kun nämä kaukoidän kaunottaret saapuvat seikkailemaan.
Oli komea näky Sallan Kursussa 1990-luvun loppupuolella.
Metsässä kymmeniä venäläisiä puolukanpoimijanaisia. Lähes jokaisella oli takapuoleen kiinnitetty lappu jossa luki:
YKSI PUOLUKAKILO 5 MARKAA
YKSI PILU 10 MARKAA
No siinä ei tosirealistikaan saanut monta marjaa noukittua,kun oli tuollaiset "näkymät". Ymmärtäähän sen.
Voi kiesus, kun on kiimaista porukkaa....! Pysykää vaan suomalaisessa
niin saatta ehtaa eikä tuu tuliaisina tippuria siinä putoaa poijilta kikkeli pois !
Suomalaiset möhö ja kaljamahanaiset on sexyimpoä! On tissit joista ottaa kiinni ja persusta! Niitä tarvotaan lasten teossa ei laihoja luuviuluthaityttöjä.
Jos metsään saisin mennä mä...... Karhu syö kaikki thaipoimijat ja jäätte nuolemaan näppejänne, heh.
Tiiätteks te järjestääkö joku ryhmäbussimatkoja noille marjanpoimija seuduille ? Mä meinaan vaanet turha tonne Thaimaaseen on lentää, ko sulottaria lähempääki löytyy ja eiks ny joka kylästä löydy majatalo misson tuplaheteka, jossa viettää lomalaisen luppoaikaa, eikä tartte olla mikään hostelli ku on omat eväät mukana.
Ohhoh, kun mielikuvitus alkaa näin yöllä laukkaan, hyi minua läps läps ;,D
Mun mielestä Suonenjoki tursuaa parhaita poimijattaria ja eikös siellä oo kunnon parakkiki missä nuo pyllistelijät lepuuttaa pukamiaan. Mene sinne ovelle ja laula kop kop avaa hakas kato ne osaa sen laulun jo ulkoa ja hyökkää heti sun kimppuun sillai mukavalla tavalla tiiäkkö, muistaakseni se oli Suonenjoella viistoist vuotta sitten.
No onhan ne kivemman näkösiä suurin osa thai -naisista ku vertaa näihin isoihin, romuluisiin ja mahd. lihaviin suomalaisiin rillirautoihin :)
Kannatttaa mennä kytikselle jonnekkin mettänlaitaan josko sieltä vois bongata jonkun pyllistelijän ja käydä tuikkaamassa sitä pyllyyn, kannattaa tosin ensin tarkastaa ettei se ole mies...:DD
Oliko kaks holee?