VS 1400

Onko jollain muulla ollut projektina vaihtaa lokarin päällä oleva takalamppu jenkkimalliseks lokarin sisällä olevaks eli mistä lyhty ja onko siel jonkinlaiset kiinnikkeet valmiina vai onko kurakaariskin eroo?
1364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä asensin vanhan rekisterikilven valon tilalle CAT-EYE tyyppisen takavalon ja olen tyytyväinen. voin lähettää kuvan miltä näyttää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


takalamppu kirjoitti:

Onko jollain muulla ollut projektina vaihtaa lokarin päällä oleva takalamppu jenkkimalliseks lokarin sisällä olevaks eli mistä lyhty ja onko siel jonkinlaiset kiinnikkeet valmiina vai onko kurakaariskin eroo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu