all round

Kertokaapas viisaat mikä pyörä sopisi all round ajeluun? Tehoa ja vääntöö pitäis löytyä.Ja mielellään ei isokokoinen koska oon toisesta päästä lyhyemmän puoleinen.
1272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

KTM 640 adventure. tai BMW:n vastaava. vaihtoehtoja löytyy useita. tuossa kaksi. mitä suurempi merkki sen luotettavampi luulisi olevan. KTM:än kone on edustanut yhteen aikaan hyvin koneiden kestävyydessä ja tehoissa. BMW:n historia ulottuu jopa 2 maailman sotaan asti eli kai siinä ajassa jotain keksitty on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rami kirjoitti:

Kertokaapas viisaat mikä pyörä sopisi all round ajeluun? Tehoa ja vääntöö pitäis löytyä.Ja mielellään ei isokokoinen koska oon toisesta päästä lyhyemmän puoleinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu