Loco kävelee puistossa. Kello on jo puoli kymmenen. Locolla on kassissa vielä 4 olutta, mutta hän ei muista sitä. Yhtäkkiä hän tapaa Saijan, jota ei ole nähnyt pitkään aikaan. He juttelevat tovin niitä näitä ja Saija kysyy onko Locolla huikkaa yhtään. Loco sanoo että ei ole kun 4 kaljaa, mutta Loco antaa myös Saijalle kaljaa ja he menevät istumaan penkille.
Loco sanoo että on kiva ottaa bisseä hyvässä seurassa. Yhtäkkiä Saija siirtää kätensä Locon housuille ja alkaa hieromaan slerbaa housun läpi. Saija avaa Locon housut ja runkkaa slerbaa kädellään. Loco murahtelee ja Saija ottaa slerban suuhunsa ja alkaa imuttaa ja pyöritellä kieltään terskan päässä. Locon slerba on jo kivikova ja Loco meinaa jo tulla, kunnes Saija yhtäkkiä lopettaa, riisuu housunsa käyden polvilleen penkille ja käskee Locon panna perseeseen.
Loco ottaa taskustaan hieman akselirasvaa ja survoo slerssinsä Saijan tiukkaan rectumiin. Loco työntelee ja Saija ulisee nautinnosta. Loco rynkyttää oikein kunnolla. Loco laukeaa Saijan sisälle ja Saija kehuu Locon olevan tosimies ja paras panomies maailmassa.
Illalla puistossa
Loco
2
5499
Vastaukset
- röpötin
Oli tosi hyvä juttu. Pelkkä asia tiivitettynä kompaktiin pakettiin. Ja vielä aina ihanaa persepanoa.
- Loco
Olinkin sitä mieltä, että novellejani negatiiviseen sävyyn kritisoineet eivät vain ymmärrä tällaisia tosimiesten garskeja juttuja.
Hyvä Röpötin, sulla on hyvä maku.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen1547694Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2175715Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.394628KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa104236Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk763953Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,323808Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on122991Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1082919Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,712426Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1122325