Mitä me Nokialla

Onhan meillä Amazing Alex ja Dotcom Kim.

Amerikkalaiset kaappasivat Nokian.
473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No näinhän mikki teki, mutta onhan meillä aina Jolla, jolla soutaa turvaan pahalta maailmalta.

Äänestä

Nokian alasajo päässee guinnesin ennätysten kirjaan.
Tuskin on koskaan saatu mikään teollinen, arvokas brändi ja yritys ajettua noin nopeasti selvitystilaan.

Äänestä
  • Elätkö jossain rinnakkaistodellisuudessa vai syötkö mielialalääkkeitä, jompi kumpi on syynä mielenhäiriössä kirjoittamaasi soopaan. Tai voithan olla niitä joita hulluiksi sanotaan.

    Äänestä

  • äitisi on hutsu kirjoitti:

    Elätkö jossain rinnakkaistodellisuudessa vai syötkö mielialalääkkeitä, jompi kumpi on syynä mielenhäiriössä kirjoittamaasi soopaan. Tai voithan olla niitä joita hulluiksi sanotaan.

    Eiköhän kuvaamasi ongelmat ja käyttäytymismallit ole tuttuja siellä toisessa päässä, päätellen kielenkäytöstä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


antaa mennä kirjoitti:

Onhan meillä Amazing Alex ja Dotcom Kim.

Amerikkalaiset kaappasivat Nokian.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu