Kiinnostaako puhelinmyyntityö aikuisviihdelinjoilla? Olemme täysin luotettava Suomalainen yritys pk-seudulta, ja etsimme sanavalmiita, täysiskäisiä naisia töihin linjoillemme. Voit tehdä lisäansiota helposti kotoa käsin. Jos olet kiinnostunut ota rohkeasti yhteyttä [email protected],niin kerron työstä ja palkkauksesta enemmän.
Puhelintyötä aikuisviihdelinjoilla
13
1323
Vastaukset
- Bidee kuulolla
Mitäs sukupuolisortoa tämä on? Miksen minä, vanhempi, erittäin sanavalmis mies kelpaa töihin? Ilmoitan Eva Bideelle tästä ja sanon samalla sillekin suorat sävelet. Ei kai se puhelimessa haittaa, että näytän vanhalta Uuno Turhapurolta (jonka nimen muuten Spede otti pakinoitsija Ollilta, en tiedä, kysyikö edes lupaa).
- Miisu40
Tervetuloa vaan meille töihin Bidee,eiköhän niitä asiakkaita riitä myös sinulle:) Käy jättämässä yhteystietosi sähköposti osoitteeseeni,niin olen yhteydessä :)
mitä työ sisältää ja palkka
- vbnm32
OOn lattanut miisulle viestiä, muttet ole vastannut
nimim.yasmiina - töitä sullekin
vbnm32 kirjoitti:
OOn lattanut miisulle viestiä, muttet ole vastannut
nimim.yasmiina
- ottaa sukat pois...
Heh johan ois hommaa, huohottaa luuriin ja langan toises päässä joku runkkari vetää tumppuun.
Vittu mitä idiootteja, sillä hinnalla mikä menee puheluun vois satsata vaikka treffeihin hyvään ravintolaan, ellei naama ole ihan ku sudenperse.
Tuo ammattikiin näyttää varmaan kivalta myöhemmin cv:ssä :D
- Mitäs työtä olet tehnyt?
- No, ollu seksilinjalla huohottamassa runkkareille :D - Mikkelia
sitä ei ole pakko kertoa cv:ssä..ja mitäs se sinua haittaa jos huohottavat..jos heille se sopii tehdä työkseen ja sinulle ei..:)
- saitko
Hei Miisu..
Olisin todella kiinnostunut puhetyöstä..ottaisitko yhteyttä... - kiinnostaa tietää
Onko Suomessa aitoa "firmaa" puhelinseksityöntekijöille?
- hsgjsg
näyttää ainakin kolme firmaa olevan, jotka parhaillaankin ettii työntekijöitä
- Tahtoo töitä
Kuinka paljon näitä töitä on miehille?
- Rehtorin rottinki
Miehet pääsevät vain gay-linjoille, koska naiset eivät ole kiinnostuneita soittamaan ko. numeroihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622572Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999849Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.537733Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va956512SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936237Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675851Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615340Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515233HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1224881Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074574