Meni vahingossa nettipeli-foorumille ensin, laitan uudestaan tänne oikeaan paikkaan. :)
Katsokaa play-kaupasta sellainen kuin Rage of Bahamut ja testatkaa. Peli on ruma kuin mikä, mutta kun sitä pelaa noin tunnin verran, oppii kivat jipot ja näkee miten kortteja kerätään jne, peli on varsin hauska ja koukuttava.
Netistä löytää paljon tietoa pelistä, esim. Rage of Bahamut wiki ja Rage of Bahamut forum.
PS: peli tutustuttaa käyttäjänsä itseensä tutoriaalin avulla, ja tämän jälkeen peli pyytää syöttämään referral coden. Tämä koodi antaa sinulle heti alkuun 100.000 pelin omaa valuuttaa (mikä kestää pienen ikuisuuden kerätä ilman) ja paljon muitakin bonuksia mm. miljoonan pelaajan kampanjabonus ja yks Rare-luokan kortti.
Yksi näistä koodeista on seuraavanlainen: fwu86663
Kokeilkaa ja antakaa tälle mahdollisuus!
Rage of Bahamut. Keräilykorttipeli Androidille.
RoB kicks butt. :)
1
374
Vastaukset
Latasin ja käynnistin, mutta siel on huolto tms. menossa just. ehkä parin tunnin pääst pääsee testaan. Jännä animemainen ote nois korteissa, mitä noilta saiteilta katto.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset22717183Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"17012219Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El456007Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään644872MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny144805Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.193967Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843595Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1363017S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2611457- 851031