Onko sinne kukaan menossa?
Tampere Pride
ehkämenenehkäen
11293
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
on on :) kaupunkirakkautta
Ei
tuommoista Oulussakin
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012071915864017_uu.shtml
en minäkään halua pippurisuihkeesta yms..
Lapsia ja kaikkee.
Vi***n heterot!
Inhottavaa lukea tuollaisista hyökkäyksistä pride - tapahtumaan, silti olen lähdössä tampereelle, eivät minua pelottele.
Ilmoittauduin vapaaehtoistyöntekijäksi, joten tulossa ollaan! Ties vaikka ehtisin kulkuettakin katsomaan ennen vuoron alkua. Illalla olis kiva mennä joihinkin bileisiin tapaamaan tuttuja :)
Menossa. Tänään jo leimareihin :) Just nyt pitää osallistua, eikä suinkaan jäädä pois niiden iskujen takia. Sitähän ne iskujen tekijät toivoo, että ihmiset ei osallistuisi. Ymmärrän toki, että ei haluta lapsia tuoda kulkueeseen..
En olis muuten ehkä viitsinyt mutta pippurisumutetyypin takia menin kulkueeseen. Pitäähän se nyt näytttää ettei meitä voida pelotetta takaisin kaappiin.
Olin siskon tytön(5v) kans kulkueessa,hienosti kaikki suju :)
Olin Leimareissa ja Balck and Whiteis :)
Olin katsomassa Kaappilaulajien ensimmäistä keikkaa perjantaina.