Uusi

Riittääkö Nokia asha 203 puhelin jos luen vain sähköpostin ja joskus katon verkkopankista saldoa? Nainen52v.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyseinen malli riittää hyvin noihin tarkoituksiin.

Äänestä
  • Mikähän nettiyhteys täytyy ottaa?

    Äänestä

  • ?? kirjoitti:

    Mikähän nettiyhteys täytyy ottaa?

    Minä käytän luukku sähköpostia ja tässä puhelimessa aukee se koko sivu ja saa selata eestakas. Voiko ladata jotain sovellusta joka ois vaikka tuohon 203 puhelimeen sopiva ja helpompi käyttää.

    Äänestä

Ainakin Nordea vaatii kosketusnäytöllisen tai tavallisen älypuhelimen ja vähintään S60 sarjan käyttiksen jotta mobiiliverkkopankki toimii selaimella,203 ei saa edes mitään mobiilipankki sovellusta koska se ei ole älypuhelin vaan tavallinen S40 peruspuhelin

Äänestä
  • Onko nokia 300 s60puhelin?

    Äänestä

Ei ole sekään kuin tavallinen s40 peruskänny

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puhelin hakuses kirjoitti:

Riittääkö Nokia asha 203 puhelin jos luen vain sähköpostin ja joskus katon verkkopankista saldoa? Nainen52v.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu