Ben kulki tapansa mukaan kadulla koiriensa kanssa. Ohikulkija kysyi häneltä, että mitä. Ben vastasi, että on vitsit vähissä nyt. Mitä arvelette tapahtuneen ja miten asia liittyy alkoholiin?
Benillä vitsit vähissä
3
2303
Vastaukset
- zyskovitcz
...mutta ei muista minne.
- koiria?
Se minua tässä jäi askarruttamaan.
- ökly
Ben kulki tapansa mukaan kadulla koiriensa kanssa ja yhdeltä koiralta tuli paska ohikulkijan kengille.
Ben sanoi "Voin putsata, jos annatte 11.50 sisupulloon
Ohikulkija kysyi häneltä "Että mitä?"
Ben vastasi "on vitsit vähissä nyt sillä olen niin krapulassa, että jaksaisin putsata kenkänne ja koska olen kunnon vastuuntuntoinen köyhä kansalainen en voi sallia, että itse putsaatte känkänne, niin annatte mulle 11.50 euroa niin sisulla jaksan putsata kenkänne ja vitsi taas luistaa yhtähyvin kuin kenkänne paskassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381329
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä39926Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad36671- 14600
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26588- 25565
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30557Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17553Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17533