Mun pikkuveli on aivan HIRVITTÄVÄ! Aina se on haukkumas mua.
Tänäänkin se haukku mua finninaamaks, jolla on rasvanen tukka ja sano et koko perhe vihaa mua ja puhuu sen kaa pahaa. Ja se haukkuu mua myös, et joskus menee sanat sekasin. Jos lyön sitä, niin se sanoo et tappaa mut ja hyökkää.
Se löy mua tosi kovaa enkä viitti löydä sitä kovaa (Vanhemmat karjuu eikä usko hyökkäämistä) Ja sen lisäks kun kerron että se pikkuveljeni on ärsyttäny mua,
niin ne ei usko tai ei välitä tippaakaan. Ja sit ku se kertoo et ärsytin sitä niin äiti rupee haukkuu myös mua, joka on yhtä kurjaa. Pahin taitaa olla se, että se lyö mua ja perhe puhuu musta pahaa. Auttakaa.... ENKÄ TÄLLÄ TARKOTA MITÄÄN LOHDUTTAMISTA VAAN AUTTAMISTA :)
TÄYSVITTUMAINEN PIKKUVELI
7
477
Vastaukset 7
- ManteliMaria.
ManteliMaria
- imthetrueth
mee sossun puheille ja sano et haluut vaihtaa perhettä
Mulla on ihan sama ongelma mun pikku veli haukuu mut pystyyn sit kun teen sille jotain se kertoo Äitille ja siitä seuraa huutoa, Kun mä meen sanoon äitille nii se ei tietenkään välitä. Mä en enään kestä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- enkä muuta keksinyt
Huuda oikeesti vanhemmilles et mistä muka keksisit jotain et pikkuveli haukkuu sua.
- Alottaja007
Lisää vastauksii?
- !!!
Muistetaanhan sitten ilmoitella fantasioinnit.
http://www.pelastakaalapset.fi/toiminta/nettiturvallisuustyo/nettivihje/laheta-vihje/
http://www.poliisi.fi/nettivinkki - AP
Ei oo tullu kun vaan 1 kunnollinen vinkki :O
Lisää, pliiiis :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS671997Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13850Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.52756Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke43682- 43651
- 47614
- 80606
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35564Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29546- 48531