Jätkät, mistä kiihotutte??

Kertokaa tänne ;))
9698
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Siitä, kun tiukkoihin farkkuihin/farkkusortseihin/minihameeseen pukeutunut tyttö tulee vastaan tai kävelee edellä.

Äänestä

sulla ei ole kuule kaikki ruuvit paikallaan siellä kun sellaista kuvittelet....houhou.

Äänestä

no joo joo, mua kiihotta ainakin se jos jollain jätkällä näkyy farkkujen päälle bokserit.silloin on mulla penis tosi nopeesti jäykkänä..

Äänestä

no hyvännäköset muijat tietenki

Äänestä

Sun mutsistas

Äänestä

Oonko ainut joka ajattelee, että vittu mitä paskaa täällä jauhetaan??

Äänestä

no hyväkroppaisista naisista :P

Äänestä

poika tyyliset tytöt

Äänestä

Kiihotun keskikokoisista rinnoista, jotka ovat maidolla tai ei olis ihana imeä, puristella. Ihanaa❤️

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hjlzgj kirjoitti:

Kertokaa tänne ;))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu