Powerpark 21.7.2012

Se ORJA paitainen

Hei! Sinä nuori mies, joka olit tänään 21.7 powerparkissa jäit mun mieleen :) Olit luultavasti perheesi kanssa siellä. Sinulla oli mukana veli, sisko ja vanhempasi. Sinulla ja veljelläsi oli valkoiset hupparit, jossa oli mustia kuvioita. Sinun paidassa oli ainakin takana tekstiä. sinulla oli jalassa farkut. Sinulla oli vaalenruskeat hiukset. Isälläsi oli musta takki päällä, siskollasi (?) oli vaalenpunainen t-paita ja vaaleat pitkät hiukset, hänellä oli välillä silmälasit päässä, äidilläsi (?) oli valkoinen takki ja pitkät hiukset.

Seurasitte veljenne kanssa minua moneen laitteeseen ja laitteeseen meno vuoroa odotellessa meillä oli silmäpeliä. Kun menin cobraan tulit ihan minun taakse seisomaan. Kun menimme viimeisen kerran Dragon Tower:iin hymyilin sinulle ja käänsit katseesi alas. Kun tulimme siitä pois veljesi ja isäsi juoksivat äiti ja siskosi luokse, mutta sinä jättäydyit jälkeen. Oli lähellä, etten olisi ottanu sinua kiinni ja sanonut jotain, mutta en tiennyt mitä. Seurasin teitä vielä, kun menitte vessaan ja lähditte pois powerparkin portista. Parkkipaikalle asti seurasin, mutta et varmaan enää huomannut minua. Mutta päiväni meni mukavasti, kun meillä oli silmäpeliä. Toivottavasti tunnistit itsesi tästä kuvauksesta, kun en kysynyt sinulta mitään.

0

183

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

        Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
        Ikävä
        54
        1688
      2. Kiinni on siekkilän yliajaja

        Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
        Mikkeli
        14
        1490
      3. Maskuliininen herrasmies

        Tekee aloitteen. 🌸
        Ikävä
        174
        1376
      4. Oletko valmis? Meidän tarinaan

        Rakastan sinua ❤️
        Ikävä
        82
        1373
      5. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

        Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
        Maailman menoa
        301
        1299
      6. Näyttävin pariskunta

        Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
        Suomussalmi
        18
        1219
      7. Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla

        Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti
        Kotimaiset julkkisjuorut
        98
        955
      8. Ollaanko me tyhmiä mies?

        Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
        Tunteet
        61
        948
      9. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

        Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
        Ikävä
        33
        923
      10. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

        Ja seurata jotain ihan muuta?
        Hindulaisuus
        347
        835
      Aihe