M: MB w124D 90L tankki

eli auto on vm-95 MB E250D W124 sedan ja haluaisin ostaa siihen 90L tankin
Yhteystiedot: 050-5929740/ e-mail; [email protected]
1199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joko olet löytänyt tankin? minulla on 124 d 1988 300d jossa hyvä tankki joskaan kokoa en tiedä on kait normaali.

[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mb250d kirjoitti:

eli auto on vm-95 MB E250D W124 sedan ja haluaisin ostaa siihen 90L tankin
Yhteystiedot: 050-5929740/ e-mail; [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu