Vuokralainen?!

Vuokralle tarjotaan luotettavalle ja kaikinpuolin siistille immeisellä yksiö pohjoi-haagasta. Neliöitä 25 valosa ja siisti hyvien kulkuyhteyksien päässä. Vuokra 400€ ja takuu 400€. Nyt on kiire vuokrasopimus kuun alusta tai viim 4.8...jos kiinostaa laita e-mailia!
2364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Johan on hintaisa 25 neliöinen...

Äänestä
  • pk-seudulla yksityisillä markkinoilla yleistä tasoa....ja hyvin löyti vuokralainen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pipiri kirjoitti:

Vuokralle tarjotaan luotettavalle ja kaikinpuolin siistille immeisellä yksiö pohjoi-haagasta. Neliöitä 25 valosa ja siisti hyvien kulkuyhteyksien päässä. Vuokra 400€ ja takuu 400€. Nyt on kiire vuokrasopimus kuun alusta tai viim 4.8...jos kiinostaa laita e-mailia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu