Onko niin et osa nuorista ovat tosi pihalla.En yhtään ihmettele jos sekoilevat öisin.Ei ihme jos kaljaa ja viina myös huumeet kuluu arkipäivään.
nuoret
day
12265
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mulle heti 2 noita samoja mitä sinä olet itse vetänyt!
Lahessa nuoriso ryyppää aamusta iltaan julkisilla paikoilla kuten muutkin juopot.
Höpö löpö
Oliski pihalla mut ku ne saa asunnon jossa sama meno jatkuu yötäpäivää tuntikaupalla. Kaikkein pahimmat on nää rasistiksi huutelijat, jotka voi vedota aina ,että meillä on oma kulttuuri, vois tietysti lähtee Intiaan harrastamaan sitä.
Hyj
Sano niille ulllllpo kuisten nii alkavat olla ihmisiksi.
Äiti on kuollut, mutta voit mennä katselee muita poikia vaikka rantsulle.
Onks tää äitifetissi koulukotipoika elämänkoulusta.:: nino ninozki? :DD sä et ainakaa käy duunis.
Vittuilevat eivätkä tee koskaan mitään.
Onko monet niistä jälkeenjääneitä kun käyttävät reilusti ailuisina 'evo' kaltaisten mopopoika jonnjen sanoja. V. 2007 sana muutenkin
20 vuotias tyllerö ei tiennyt että imuriin pitää vaihtaa pölypussi.
Omassa työpaikassakin nuoret kuvittelee et työpaikalle tullaan seisomaan paikallaan, tuijottamaan muita ja odottamaan että he tekevät heidän työt heidän puolesta. Ihan aikuisia ihmisiä. Jos kommentoi yhtään on pikkupojillakin itku kurkussa.