Mitä ajattelette jos näette pojalla punaiset farkut?
Punaiset farkut pojilla?
22
673
Vastaukset
- 14w.gggiiirrrlll
no ihan ok. ei mun mielestä oo kummallista. mun mielest on just tyylikästä, ku joku uskaltaa vähä poiketa normista
että jätkällä on punaset housut. nii sitte?
- gay
gay
- 35345345345
^ saying like it would be a bad thing, lol
- girl97...
Mä ainaki tykkään älyttömästi
- joku
ite ainakin käytän ja ei oo tullu muutako kaks valittanu ja neki oo vaa vähä vaa jotsi sanonu et olik järkee tai sillee mut tiiän aika montaki kellä on
- Nevermiiinnd
riippuu muusta tyylistä, tietty jku hipsteripoika punasis farkuis aihuettaa myötähäpeän mut jku punkkari tai muu niin
- 345345345
mä en vaan tajuu tällasta ajattelutapaa, jos jollakin on tyylistä riippumatta tietynväriset housut oli ne sitten siniset, vihreet tai punaset niin miks pitää aina lähetä tälle ''ei luaja häpeen ton puolesta'' - kannalle? järkyttävän lapsellista..... jokasella on oikeus pukeutua niin (mauttomasti?) kun haluaa.
- Teinipoitsu
Punaiset, lilat ym housut pojalla ei ole mitenkään homoa. Tarhassahan sitä sanottiin että punainen on tyttöjen väri, mut jos siihen uskoo vielä ala-asteella, saatika ylä-asteella, jo niin on mielessä vikaa. Ei ihmisiä voi sanoa homoksi vaatteiden värien takia. Punainen on yhtä paljon poikien väri kuin tyttöjenkin. Säälittävää haukkua homoksi tuollaisen takia.. Sitten voin ymmärtää jos jollain pojalla on pinkit housut, kirkkaan keltanen paita, kaulahuivi ja jotain muuta päällään. Silloin itsekin voisin ajatella häntä homoksi.
- 4564565
no se on kyllä ihan yhtä säälittävää arvostella toisia ihmisiä ja homotella oli sitten millanen tyyli tahansa. ei housujen väri vittu määrittele sitä mistä sukupuolesta tykkäät. ja ei millään homoudella ees oo loppujen lopuks väliä. juntti.
.... oikeesti? kaulahuivi? missä luolassa elät? helvetin monella jätkällä on nykyään kaulahuivi, ja toi keltanen paita, PLEASE.
- kuka pelkää leijonaa
Riippuu minkä tyylinen/näköinen :) Jos sopii muuten tyyliin, niin sitten ihan kivat.
- gfvbhgdf
Ennen se oli hienoa, nykyään se on massan pukeutumis tyyli. Ja niitä näkee sitäpaitsi vaan 10-15-vuotiailla pikkupojilla. Ei sinänsä haittaa, mutta ei se saa aikaan mitään "wow" -efektiä minussa ainakaan.
- 12312312312313123
Suomen toivot miettii suomi24 että ''oliskoshan punaset farkul pojil niinku ok'' ei helvetti tappakaa ittenne
- 34534545
noh, lyöpäs pari jämerää ehotusta mitä meidän pitäs ajatella sitten. et sinä ole mikään sanomaan ketkä saa puhua mistäkin, tapa ittes juusto.
- töötöö
Mun mielestä ne on kyllä aivan ihanat!
- TrolledSex
Löytyy,Punaset Solidit:)12v oon,kohta 13
- Poijjaat123
Punaiset ja viininpunaiset housut olivat joku aika sitten ihan tyylikkäät. Nyt niitä näkee kaupungilla lähes jokaisella vastaan tulevalla 10-16 vuotiaalla pojalla.
- Just sayin'
Ite ei kyllä kiinosta miten ne pukeutuu mutta tiukkoihin punaisii farkkuihin pukeutuneet pojat on SnapbackSwagFagPieniMoloHomoYolo ja ne on ihan vitun homoja.
- ThatSuperEMO
Mä ainaki piä erilaisii vaatteit ku muut meiä koulus. mul on tumma violetit tiukat farkut eikä vois vittuukaa kiinnostaa mitä muut sanoo. Oon muillaki tavoil iha eri näköi mut e ala ny luetella. nii ja oon poika... hetero. En välitä mit muut on. ne voi ooolla kivoiki
- värikkäät housut<3
just söpööt(: eikä tee kenestäkää homoo jos pitää punasii housui ! onpas tyhmää tommosen jutun takii sanoo nimitellä jotakii.. ne on vaa tyylikkäät:p
- rosshfhh
ei vittu täydellist!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1296453Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie736372Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766225Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3474016Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1532452Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.62379Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1311466- 141364
- 1901156
- 64980