Mitä hitaat merkitsee sinulle?

linDa

Olen ollut kiinnostunut eräästä miehestä melko kauan. Emme sinänsä ole mitään kavereita, mutta ollaan vaihdettu joskus muutama sana. Menin itse baarissa juttelemaan hänelle ja hän vaikutti innostuneelta. Hän yleensäkin moikkaa minulle iloisesti nähdessämme. Loppuillasta tämä mies tuli tanssimaan kanssani hitaita. Olin niin iloinen, koska en tosiaan osannut odottaa tämmöistä.

Tanssitteko miehet hitaita yleensä ihan kenenkä tahansa naisen kanssa vaan vai pyrittekö tanssimaan hitaita esim. kiinnostavan naisen kanssa? Mietin, että saattoiko nämä meidän hitaamme osoittaa häneltä edes pienen pientä kiinnostusta..

9

87

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jerrry

      Olen sen verran ujo mies, etten uskalla baarissa mennä tanssimaan hitaita naisten kanssa.. Jos uskaltaisin, menisin ilman muuta tanssimaan minua kiinnostavan naisen kanssa.

    • riuttala76

      Kyllä hitaat mulle paljonkin merkitsee, vaan harvoin niitä on tullut tanssittua.

    • Siis mulle hitaat on näitä, kel ei oo yhtä korkee äö ku mulla. Emmä niit sillai hauku tai mitää.

    • rumamies

      En ole koskaan tanssinut naisen kanssa. Naiset ei halua tanssia ruman kanssa.

    • Jos mies on tukevassa humalassa, kaipaa nojapuuta.

      Itse hakisin vain naista johon haluaisin tutustua pidemmäksi aikaa. Jotkut miehet käyttävät tilaisuutta saadakseen lempeä seuraavana yönä.

    • Otsikkoon. -Hitaista mennään ohi, kun hitaat liittyy tanssiin niin tanssin vain sellaisen kanssa, joka on mulle speciaali.

      Hitaita ei kaikkien kanssa tanssita.

      • PeteXZR

        Me vain kultu :-)


      • :DDDDDDDDD?
        PeteXZR kirjoitti:

        Me vain kultu :-)

        Vai ZXR?


    • Se vähän niinku ois parturissa tai hammaslääkärissä.....kerrankin joku nainen koskettaa. Tosin hitaiden tanssimisesta ei ole tarvinnut vielä koskaan maksaa. Eiköhän sekin päivä koita, ku ikää tulee vielä lisää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      413
      9122
    2. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      189
      3720
    3. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      20
      2193
    4. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      86
      1377
    5. Postilaatikoista

      Tuntuu kaikki tietävän tekijän/tekijät, mutta miksi nimiä ei julkaista???
      Kihniö
      27
      1135
    6. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      66
      1122
    7. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      112
      1115
    8. Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!

      "Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss
      Maailman menoa
      79
      1105
    9. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      75
      1100
    10. Nainen arvaa kuka

      En ikävä kyllä elä enää pitkään
      Ikävä
      55
      1053
    Aihe