Elikkä mikä on teidän mielestä kaikista paras tai parhaimmat Johnny Deppin leffa/ leffa jossa John näyttelee...??
Itse tykkään eniten Private resortista ja Yhdeksännestä portista!
Mikä paras JD leffa!?
6
212
Vastaukset
- JD fani!
Ehdottomasti Potc! Minusta Johnny on vaa nii ihana Jackkina
- uhhhh <3
Mielestäni kaikki missä hän on ollut mukana ;)
- Deeeeeeeeeeeppp <3
Pirates of the Caribbean On stranger tides on paras..... :D
- I <3 Johnny!
Kaikki Pirates of the caribbeanit on parhaita! Kaikki sen leffat on kyl ihan huikeita, koska Johnny on niin vitun komeeeeeeeeee ja söpöööööö ja sexyyy!!!!
- Johnny Depp-fani
Suosikkini ovat Saksikäsi Edward ja Cry-Baby, jotka molemmat mielestäni ovat jo klassikkoja.
Pirates of the Caribbean 1.. eikun 2 .... eikun 3.. eikun 4 ...vitsi en osaa päättää kaikissa on jotain hyvää. Lisäksi tykkään Jali ja suklaatehtaasta ja Finding Neverlandistä. Ei pieni suklaapuoti hassumpi ole eikä Alice in Wonderland.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1812406- 1831984
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1731841Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1211671Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise311575- 1181439
Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1711175Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1751169Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c771123Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,601080