Kingdom of hearts?

En tiedä, että mihin kategoriaan tämän pistäisin..

Mutta jos jollain on se peli, niin miten sen Kerberoksen pääsee läpi?
Se kolmipäinen koira, joka tulee siellä Olympuksen colosseumilla..
2223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

1. se on KINGDOM HEARTS
2. se ei ole kerberus se on cerbereus
3. kouluta hahmoasi pistä scan ability ja hakkaa sen päitä (suosittelen keskimmäistä)

Äänestä

hakkaa kolmiota, ja aku ja hessu hakkaava minkä pystyvät. mene itse sen cerberuksen selkään ja hakkaa kun se ei liiku paljoa. luulisi menevän aika helposti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peüta kirjoitti:

En tiedä, että mihin kategoriaan tämän pistäisin..

Mutta jos jollain on se peli, niin miten sen Kerberoksen pääsee läpi?
Se kolmipäinen koira, joka tulee siellä Olympuksen colosseumilla..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu