Eli olisin hankkimassa tommosta koiranpentua meille. Netistä olen tutkinut molempien rotuja ja siksi sopii meidän perheelle loistavasti.
Nyt on alkanut askarruttaa jotta otanko koiraa kun kysyin onko pennut olleet enemmän ulkona kuin sisällä ja ovat kuulemma olleet enemmän ulkona. Joten tottuuko pentu siihen että hänestä tulee sisäkoira?
Netistä luin keskustelupalsoilta jotta koirat jotka ovat olleet pentuina enemmän ulkokoiria oppivat sisäsiistiksi nopeammin? Onko kenellekään kokemuksia?
Lapinkoira/Labradorinnoutaja mix
haukkuvauvvaliini
0
150
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 172403
- 441261
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70907Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää135848- 45841
- 59807
- 42776
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44755Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164742Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis130694