Jostakin syystä Blue1:n verkkosivut eivät toimi firefoxin kanssa. Uusin versio selaimesta asennettuna, mutta matkaa varatessa antaa "virheellinen linkki" -ilmoituksen. Safarilla toimii ok. Missä vika? Blue1:lle laitoin asiakaspalautetta, mutta muutosta ei ole tapahtunut.
Muilla samanlaisia ongelmia?
Muilla samanlaisia ongelmia?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Asiakaspalaute kai käsitellään nyt Tukholmassa, siksi voi viedä aikaa. Mutta jos ilmoituksesi oli sellainen kuin tänne lähetit, niin tuskin sille mikään asiakaspalvelu voi mitään tehdä. Muilla kuin varaaminen Firefoxilla onnistuu ihan hyvin.
Jos sinun tilanteessasi menee jotain pieleen, kannattaisi kertoa, mikä tarkkaan ottaen menee pieleen ja missä vaiheessa. Siis mitä sivua käytit, mitä teit siellä, mihin asti meni normaalin näköisesti ja mitä sitten tapahtui. ”Virheellinen linkki” tulee kai linkin klikkaamisesta, mutta minkä linkin?
Kokeilin tuossa, toimi FFlla ainakin siihen saakka kun alkoi kyselmään nimiä yms.
Itsellä ollut joillakin koneilla ongelmia IEn kanssa Lufthansan sivuilla.