NESTE OIL RALLY 2012 MAJOITUSTA JYVÄSKYLÄN KESKUSTASSA

Noora.L.

Oletteko vielä majoitusta vaille Jyväskylän Neste Oil Rallien ajaksi?

Vuokraamme huoneen sisäsiisteille ihmisille Cygnaeuksenkadulla sijaitsevasta kerrostalokaksiosta. Huoneessa on reilun kokoinen sänky, joten se sopii erityisesti pariskunnalle. (Tarvittaessa lattialle saa myös levitettävän patjan vaikkapa lasta varten)
Huoneessa on televisio ja mikro. Pieni keittiö kodinkoneineen sekä kylpyhuone ovat yhteisessä käytössä toisen huoneen asukkaan kanssa. Tarvittessa talo tarjoaa myös lakanat.
Asunto sijaitsee aivan keskustassa ja siitä on muutaman sadan metrin matka kävelykadulle. Asunnon lähellä on pieni lähikauppa sekä lukuisia ruokapaikkoja.
Kätevä majapaikka olisi tarjolla ajalle pe-su hintaan 350€ ( 100€ jos saavutte jo torstaina) , maksu saapuessanne.

Tiedustelut numerosta 0400-842280/ Noora
(jätä viesti jos en vastaa, soitan takaisin!)

1

107

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 434235353

      Mitenkään saa tuolta mitään, mulla olisi yksi kun lähden rallien ajaksi pois, kaapeli ja netti on... kun olen jyväskyläläinen, tämä on noin 3km keskustasta.

      Joo lähden pois mökeille rallien aikaan...

      Jollekin parille varmaan ihan hyvä ja ... 100e vaikka kahdesta viikosta, mutta käteisenä eteen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      212
      7460
    2. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      57
      2912
    3. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      190
      2327
    4. Mitä tämä on

      Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut
      Tunteet
      10
      1733
    5. Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?

      gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.
      Maailman menoa
      159
      1694
    6. Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.

      Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke
      Helsinki
      20
      1386
    7. Olen valmis

      Kohtaamaan sinut tänä kesänä, jos sellainen sattuma osuu kohdalleni.
      Ikävä
      74
      1240
    8. Nyt on konstit vähänä.

      Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,
      Kiuruvesi
      38
      1173
    9. Hyvää yötä kaivatulleni

      En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä
      Tunteet
      27
      1155
    10. Tilinpäätösvaltuusto 27.5

      Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty
      Pyhäjärvi
      50
      1029
    Aihe