Kleopatra Golden Beach-hotelli

Kertokaahan kokemuksia... Valitsin hotellin ihan sijainnin vuoksi...
4148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Itsekin menossa sinne kohta. Tsären kautta matkani varasin, ja Tsären virallinen tähtiluokitushan oli muistaakseni 3 , mutta esim. ebookersin kautta hotelli on rankattu paremmaksi. Ja muuutenkin englanninkieliset arvostelut mitä löysin, lupailevat ihan hyvää palvelua ja siisteystasoa. :)

Äänestä
  • Minäkin matkalla vasta muutaman viikon kuluttua... ja tjäreborgin kautta.

    Äänestä

Itsekkin olen menossa syyskuussa .... olisi mukavaa kuulla kokemuksia tästä hotellista.

Äänestä

Hotelli ihan perus sellainen.
Palvelu hyvää.
Ruoka hyvää.
Rantsu lähellä (vain kadun ylitys ja noin 50 m)
Iso miinus liikenteen ja muun metelin kuuluvuus huoneisiin.
Hinta/laatusuhde paikallaan,halpa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SunofAlanya kirjoitti:

Kertokaahan kokemuksia... Valitsin hotellin ihan sijainnin vuoksi...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu